AMD Ryzen 5 5600X 80 derece

Kardeşim bende benzer bir sorun yaşadım vatdandan almıştım bende. Normal değil sıcaklıklar. Bilgisayarcıya gittim adam yeniden söktü taktı macun yeniledi bence yanlış taktılar benimki ni vatanda. Şimdi oyunlarda genelde en fazla 62 oluyor. Sadece Battlefield 1 de 70 derecelere çıkıyor.

Kardeşim bende benzer bir sorun yaşadım vatdandan almıştım bende. Normal değil sıcaklıklar. Bilgisayarcıya gittim adam yeniden söktü taktı macun yeniledi bence yanlış taktılar benimkini vatan da. Şimdi oyunlarda genelde en fazla 62 oluyor. Sadece Battlefield 1 de 70 derecelere çıkıyor.

Aldıktan 1 hafta sonra mı götürdünüz.

Yok hemen ertesi gün.

Sen ne yaptın peki bir çözüm bulabildin mi?

Gittim bugün vatana işte dedim 80'lere çıkıyor derece fan iade alıyor musunuz hayır almıyoruz dediler ama isterseniz buraya getirin sorun varsa bakalım dediler işte yanlış takmış olabilir mi dedik hayır topkapı vatandaki insanlar profesyönel yanlış takmazlar eğer yanlış taksalardı 100'lere çıkar derece kendini kapatırdı dedi bilgisayar aynı işlemciyi oradaki adamda takıyormuş sıvı soğutmayla bile en fazla 75e düşer derece dedi yaz aylarında normal o sıcaklıklar dedi bende hiçbir şey yapmadan döndüm kış aylarını bekleyeceğim onun haricinde sizin gönderdiğiniz sitelere baktım ama vatan kazığı gibi değil o 4060'lı sistemi alacağız diye gidip bilgisayarı iade edip işte oradaki parayı alcanda uğraşcanda sonra siteden sipariş etcende bir daha bilgisayar kurcanda indircende uğraşamam 10 FPS için şu anlık bilgisayar böyle kalacak gibi.

Ek olarak bahsettiğim sıcaklaklıklar The Last of Us Part 1 1080p high ayarlarda oluyor.

Geri
Yukarı