AMD Ryzen 7 3750H ve GTX 1650 ile düşük FPS problemi

Kardeşim ben de yakın zamanda laptop alacağım ve ASUS TUF serisinin Ryzen 5 3550H 1TB+256SSD 16 GB RAM 1650GTX FreeDOS modelini 5700TL fiyat verdiler sence alınır mı? Ryzen işlemciyle alakalı bir problem yaşıyor musun çok tereddüt ediyorum bu konuda bir kaçta olumsuz yorum aldım ondan çok kararsız kaldım.

Kanka hiçbir sıkıntısı yok rahatlıkla alabilirsin. İçin rahat olsun. Fanları mükemmel zaten CPU 90'dayken bile ısınmıyor neredeyse drop sıfır.
Güç ayarlarını yaptınız mı hiç normal gelmedi bana.

Güç ayarlarını nasıl yapacağım acaba link varsa atabilir misiniz?

Kanka hiçbir sıkıntısı yok rahatlıkla alabilirsin. İçin rahat olsun. Fanları mükemmel zaten CPU 90'dayken bile ısınmıyor neredeyse drop sıfır.

Güç ayarlarını nasıl yapacağım acaba link varsa atabilir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim ben de yakın zamanda laptop alacağım ve Asus tuf serisinin ryzen 5 3550h 1tb+256ssd 16gb ram 1650gtx freedos modelini 5700tl fiyat verdiler sence almalı mıyım? Ryzen işlemciyle alakalı bir problem yaşıyor musun çok tereddüt ediyorum bu konuda bi kaçta olumsuz yorum aldım ondan çok kararsız kaldım.
amd işlemci almayın kardeşim :)

10 bin liraya belirttiğiniz özelliklerde laptop var mıdır? Varsa almak istiyorum ondan soruyorum :)
Buyrun;

Alternatif;

Alternatif 2;

Arkadaşlar Ryzen 7 3750H işlemcinin performansını hiç beğenmedim bilgisayarı 10 gündür kullanıyorum.ASUS FX505DT modeli için söyleyeyim single ramde düşük performans sergiliyormuş,rami dual yapıp deneyeceğim.İade etmeye falan üşendiğimden dolayı uğraşmak istemiyorum.Bu bilgisayarı ben 5800 TL'ye aldım.Şuanki fiyat 7500 yani iade etsemde yerine alabileceğim bir bilgisayar yok ama alacak arkadaşlar için Amd işlemci ile Nvdia kombinasyonuna yaklaşmamanızı öneririm.Çok fazla yorum okudum Amd kendini geliştirdi şöyle oldu böyle oldu ama sonuç ortada LoL'de orta ayarlarda 80 FPS alıyorum.CS:GO'da yine aynı şekilde rezillik bu :) . Ha ürün kalitesi desen kaliteli bir laptop parçaları falan ama performansına puan 1/10.

Arkadaşlar Ryzen 7 3750H işlemcinin performansını hiç beğenmedim bilgisayarı 10 gündür kullanıyorum.ASUS FX505DT modeli için söyleyeyim single ramde düşük performans sergiliyormuş,rami dual yapıp deneyeceğim.İade etmeye falan üşendiğimden dolayı uğraşmak istemiyorum.Bu bilgisayarı ben 5800 TL'ye aldım.Şuanki fiyat 7500 yani iade etsemde yerine alabileceğim bir bilgisayar yok ama alacak arkadaşlar için Amd işlemci ile Nvdia kombinasyonuna yaklaşmamanızı öneririm.Çok fazla yorum okudum Amd kendini geliştirdi şöyle oldu böyle oldu ama sonuç ortada LoL'de orta ayarlarda 80 FPS alıyorum.CS:GO'da yine aynı şekilde rezillik bu :) . Ha ürün kalitesi desen kaliteli bir laptop parçaları falan ama performansına puan 1/10.
ben de aynı ürünü 5700e toptancıdan alacaktım kararımı da vermiştim gerçi farklı olarak benimki ryzen5 3550h + 16gb farklılığı vardı ancak ryzen işlemci ile ilgili okuduklarımdan sonra vazgeçtim. Özellikle cs ve lol de düşük fps problemi benim için önemli bir konu çünkü hard bi oyun delisi değilim ama girdiğimde cs ya da lole iyi fps almayı isterim. Herkes sorun yaşayınca bende komple laptop almayı erteledim. Belki ilerleyen zamanlarda düşünürüm ancak şu an fikrim bu yönde oldu

Kardeşim ben iyi araştırarak aldım bu bilgisayarı F/P ürünü diye fakat herkesin şaşırdığı şekilde FPS çok az. RAM'i çiftlediğinde ciddi bir performans artışı olacak deniyor Türk ve yabancı forumlarda ama denemeden bilemeyeceğim, şu an şu koşullarda bilgisayar fiyatları düşmez :)

Geri
Yukarı