AMD sistemde monitör gidip gelmesi

Daha fazla  
Arkadaşlar bir şey izlerken yakınlaştırdığım da pat diye gidiyor monitör gidip geliyor. PC'yi yeniden başlatmam gerekiyor. Bu eskiden oluyordu kendi kendine uzun bir süre düzelmişti. Şimdi yeniden başladı. AMD'den dolayı olabilir fakat sürücüyü silip yüklesem düzelir mi? Nasıl sileceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüden olduğunu pek sanmıyorum ama rehberi uygulayın.

Sistem bilgilerinizi de yazsaydınız iyi olurdu.

Sürücüden olduğunu pek sanmıyorum ama rehberi uygulayın.

Sistem bilgilerinizi de yazsaydınız iyi olurdu.

Ekran kartı sürücüsünü sildikten sonra nasıl geri yükleyeceğim AMD programını silip tekrarmı yükleyeyim.

Hocam ekran kartı sürücünüzün bir önceki sürümünü indirip manuel şekil kurun.(DDU ile şu an yüklü sürücüyü kaldırdıktan sonra) sorununuz devam ederse beklemedeyim.

Hocam bunu yapacağım da bir sorun daha söyleyeceğim benim ekranım 144 Hz oyunlarda CS2 falan hep 144'ün üstünde FPS alırım oyunlar yağ gibi akıcı olur nihayetin de fakat bazen oyuna giriyorum sanki FPS'im 144'ün altındaymış gibi kasma hissi oluyor fareyi böyle hareket ederken fakat FPS'im 300 250 bazen giriyorum yağ gibi bazen giriyorum kasıyormuş gibi AMD'den kaynaklı olabilir mi çünkü arkadaşımın PC 3060 aynı monitör aynı Hz onda böyle bir sorun yok yani demek istediğim bu silip yükleme şeyini yaparsam bu sorunum da çözülebilir mi?

Hocam bunu yapacağım da bir sorun daha söyleyeceğim benim ekranım 144 Hz oyunlarda CS2 falan hep 144'ün üstünde FPS alırım oyunlar yağ gibi akıcı olur nihayetin de fakat bazen oyuna giriyorum sanki FPS'im 144'ün altındaymış gibi kasma hissi oluyor fareyi böyle hareket ederken fakat FPS'im 300 250 bazen giriyorum yağ gibi bazen giriyorum kasıyormuş gibi AMD'den kaynaklı olabilir mi çünkü arkadaşımın PC 3060 aynı monitör aynı Hz onda böyle bir sorun yok yani demek istediğim bu silip yükleme şeyini yaparsam bu sorunum da çözülebilir mi?

Sürücü kaynaklı olabilir. Eğer sürücü kaynaklı değilse ayrı bir konu açarsınız çözümünü ararız. Şuan ki sorununuz daha mühim bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı