AMD Sisteme Hackintosh Yüklemek

Dostum 4x ile dvdye yazdırdım aynı sorun. Ama sanal makineye kurulum yapıyor o dvd ile.

Sistemim amd tekrar hatırlatayım. Yazmam gereken başka kod mu var acaba?

Edit: -amd şeklinde de denedim, -x -v de denedim. Hatta üçünü bir arada da denedim. Ama malesef elma gelmeden bilgisayar kendini resetliyor.

Edit 2:

"Kernel Cache"=\amd arch=i386 -v şeklinde denedim. Biraz ilerleme oldu sanki ama sonra aynı menü geldi ve seçim yaptıktan sonra şu hatayı aldım:
rbcy.jpg

Bir de şu kode dene bakalım :) -v busratio=20 cpus=1

- - - Güncellendi - - -

Yerel disk ( C: )'mi yarıya böldüm bir tarafında Windows bir tarafında da Mac olacak. Şu an yükleniyor. Heyecanlı bekleyiş... :D Bu arada iAtkos S3 V2 kuruyorum :D :D

Kurulumu başarılı bir şekilde tamamladım ancak sistem açılmadı. Kurulum bitti bilgisayar yeniden başlattı, daha sonra siren sesi çaldı bilgisayarımdan o kadar yüksek ses çıkacağını bilmezdim. :D Bilgisayar siyah ekranda kaldı ve açılmadı. Üzgün bir şekilde Windows'a geri döndüm. :(

- - - Güncellendi - - -

Senin dedeğin gibi en iyisi bu işten vazgeçmek olacak, ama başarırsan helal olsun. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı bozuk çıktı :D

Büyük ihtimalle anakartla işlemcimi değiştireceğim. 1 ay ya oldu ya olmadı aldım alalı zaten :)

Alıcı varsa duyurulur :D

Biz Mac kurmak istiyoruz ama, Windows'daki programların bazıları çalışmıyor. Birsürü sorun. :D

- - - Güncellendi - - -

Fark :

q6ksj.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı