Çözüldü AMD Software "AMD Software: Adrenalin Edition Warning"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

rihenh

Hectopat
AMD Radeon Software'i açmaya çalıştığımda aşağıdaki gibi bir hata mesajı alıyorum. Çözümünü buldum ama sadece nasıl yapmam gerektiğinden emin değilim. AMD'nin sitesinde yayınlanan son güncellemeyi yüklemem gerekiyormuş ama bundan önce mevcut AMD Software'i Denetim Masası'ndan kaldırmalı mıyım? Yoksa direkt üstüne kurabilir miyim?

Dosya Ekleri

• adadadada.PNG
    adadadada.PNG
    17 KB · Görüntüleme: 147
Çözüm
Merhabalar, öncelikle cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Sorunu şu şekilde çözdüm: Öncelikle görev yöneticisi üzerinden AMD Radeon(TM) Graphics'i yani dahili grafik birimini bir önceki sürüme getirdim. Daha sonra reset attığımda AMD Radeon Software düzelmişti. Bunun üzerine uygulamaya girip en son güncellemeyi yükledim ve tekrar reset attığımda AMD Software açılıyordu. DDU ile uğramak yerine bir de bunu deneyeyim dedim. Belki başka arkadaşların da işine yarar. Herkese iyi günler dilerim, konu kilitlenebilir.
Merhabalar, öncelikle cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Sorunu şu şekilde çözdüm: Öncelikle görev yöneticisi üzerinden AMD Radeon(TM) Graphics'i yani dahili grafik birimini bir önceki sürüme getirdim. Daha sonra reset attığımda AMD Radeon Software düzelmişti. Bunun üzerine uygulamaya girip en son güncellemeyi yükledim ve tekrar reset attığımda AMD Software açılıyordu. DDU ile uğramak yerine bir de bunu deneyeyim dedim. Belki başka arkadaşların da işine yarar. Herkese iyi günler dilerim, konu kilitlenebilir.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı