Rehber AMD sürücülerde kasma problemi

Hocam bu her oyunda olmuyor bana starfield, Battlefield, gta4 ve valorantta bu sorun yok CS go dada yoktu dün akşam CS 2 yi ilk defa oynadım ve bu sorun var oyuna özelmi bu sorun AMD nin genel sorunu olsa tüm oyunlarda olmazmı
Hocam 22.9.1 sürümünde evet cs2 de takılmalar var. Ama sadece ilk maç oluyor. O yüzden sıkıntı etmedim. 1 el DM atıp girince çok sorun olmaz.

Hocam 22.9.1 sürümünde evet cs2 de takılmalar var. Ama sadece ilk maç oluyor. O yüzden sıkıntı etmedim. 1 el DM atıp girince çok sorun olmaz.
Evet CS de 1 maç girdim ve maç bitmeden bu sorun yüzünden ama sizin dediğiniz 1-2 saat fazla değil mi? Ben günde genelde 1-1,5 saat falan oynuyorum

Bir firma bu kadar mı sorunlu olur ya? Yıllardır yok sürücüsü çöker, yok arayüzü donar. Yıllardır işin içindesin, nasıl beceremiyosun böyle basit şeyleri aklım almıyor AMD.

6500XT kullandım 1 veya 1.5 yıl şu an 6700 kullanıyorum 1 veya 1.5 yıl oldu yine, hep son sürümde kullandım hiç böyle bir sorun yaşamadım sanırım şanslıyım.

Ben de aniden fps düşüşleri görüyorum sistemim oyuna nazaran çok iyi olmasına rağmen donmalar yaşanıyor (sistem buz gibi çalıştığı halde). Umarım bu sürücü ile çözülür.

Benimde sorunlar vardı bir ara driver silip yüklemiştim düzelmişti. Şuan zaten en son sürüm 29.1 değil mi PC'de değilimde 29.2 bir ara gelmişti,kaldırdılar güncellemede görükmüyor.

Böyle bir sorun olduğunu bilmiyordum. Genel de uygulama üzerinden güncelliyordum hep. Sanırım bu yöntem daha sağlıklı.

Aynısını sadece Chrome da yaşıyorum CPU kullanimi %99'a falan ulaşıyor RAM kullanımı da aynı sekilde ve Chrome kilitleniyor fanlar bağırıyor ve 15 dakika sonra falan düzeliyor bunu da çözer mi?

Bendede RX6600 var sadece tarayıcıda falan donuyordu bende eski bir driver kurup çözdüm birkaç gün önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…