Çözüldü AMD Tabanlı Sistem Toplandıktan Sonra Görüntü Gelmemesi Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yeni bir AMD tabanlı bilgisayar topladım. Televizyona HDMI aracılığı ile bağladım fakat görüntü alamıyorum. Fanlar, klavye, mouse çalışıyor ışıkları geliyor ama televizyona görüntü çıkaramıyor.
1519734795939.jpg
1519734818555.jpg
1519734834384.jpg

Tüm sistem özelliklerini belirtin ve kasanın toplanmış en son halinin fotoğraflarını buraya atın. HDMI kablosunu ekran kartına bağlayın. TV'de de TV'nin hangi HDMI portuna taktıysanız onu seçin.
EK: Montajda bir sorun yoksa fotoğraf atmanıza gerek yok. Yukarıdaki fotoğrafta montaj daha bitmemiş olduğu için acaba atladığınız bir şey mi var diye fotoğraf atın yazmıştım.

Tüm sistem özelliklerini belirtin ve kasanın toplanmış en son halinin fotoğraflarını buraya atın. HDMI kablosunu ekran kartına bağlayın. TV'de de TV'nin hangi HDMI portuna taktıysanız onu seçin.
EK: Montajda bir sorun yoksa fotoğraf atmanıza gerek yok. Yukarıdaki fotoğrafta montaj daha bitmemiş olduğu için acaba atladığınız bir şey mi var diye fotoğraf atın yazmıştım.
1519752239180.jpg

Görünürde bir şey var mı? (Kablolar kontrol ettiğim için dağınık.)

Arkadaşlar herkesin emeğine teşekkür ederim bilgisayarı yaptım. Buradaki yazılı bir şeyden değilmiş ramler de sıkıntısız. Teşekkürler çözüldü!
Nasıl çözdüğünüzü anlatırsanız iyi olurdu. Aynı sorunu yaşayan kullanıcılarda burdaki çözümünüzü kullanıp, kendi sorunlarını da aşarlar. :)

Edit: Sorununuz fotoğrafta göründüğü gibiyse CPU güç bağlantısını bağlamamışsınız.

Son fotoğrafta hala işlemci için 4 pin güç bağlantısı yapılmamış durumda. :) son durumu ve nasıl çözdüğünüzü de yazın.

12 Volt'luk güç bağlantısı PSU'da olmadığı için işlemci güç bağlantısını takmamışım. 24 Volt'luk kabloyu 12 Volt'luk girişe taktım sorun çözüldü.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı