AMD uluslararası garanti desteği deneyimim

1 hafta sürdü gümrük işlemleri ve para istemediler. Bugün işlemci geldi kutulu şekilde. 1600 AF yerine düz 1600 göndermişler.

Tebrik ettim AMD'yi.

@Y.Emre1905 Bu işlemci arızası... Benim gönderdiğim üründe de aynı hata vardı. Değişimi yapılmış ürünün. Mutlaka gönderin.

Aynı durumu su an bende yaşıyorum ama nereye ne yazacağımı bilmiyorum rica etsem yardimci olur musun acaba

Merhabalar aşamaları tam olarak hatırlayamıyorum. Ancak hatırladığım kadarıyla yardımcı olayım.

gönderdiğim linkte en altta "step 4: Request warranty service"'i tıklayın yeni bir sayfa açılacak. Bu açılacak yeni sayfada create an account bölümünden create an account'ı tıklayarak yeni bir hesap açın. daha sonra giriş yapın.

GCC Warranty Returns sayfası açılacak ve burada istenen bilgilerinizi girerek submit yapacaksınız.
Hiçbir sayafa Türkçe karakter kullanmayın.

En sonunda AMD Warranty Services sayfası açılacak oradan "Create a New Claim" tıklayın
Yeni bir pencere açılacak bu pencereden ürününüzün çeşidini "Processor in Box (PiB)" olarak seçin.
Daha sonra Part number ve serial number kısımlarını girin. Bu bilgilerin nerede yazdığını ilk tıkladığınız linkte bulabilirsiniz.

Bu şekilde devam edeceksiniz.
Daha sonra size mail adresinizden ulaşacaklar. İkili iletişim ile ilk mesajımda anlattığım şekilde süreci yürütebilirsiniz.

@UnKnown44 hocam merhaba. Ben de işlemciyi göndermek için RMA oluşturdum dönmelerini bekliyorum şu an. Acaba fatura vs istiyorlar mi süreç içerisinde? Ben ürünü vatandan aldım RAM ile beraber bu yüzden faturada hem işlemci hem RAM var, düz fotoğrafını çekip atsam sorun olur mu eğer ki isterlerse?

Merhabalar, fatura istiyorlar. Faturanızı hazırladığınız kutunun içerisine koyabilirsiniz. Birlikte koysanız sorun olmaz diye düşünüyorum.

Merhaba, fatura istiyorlar. Faturanızı hazırladığınız kutunun içerisine koyabilirsiniz. Birlikte koysanız sorun olmaz diye düşünüyorum.

Hocam fatura istediler ancak ben mağazadan aldığım için elimde bulunuyordu fotoğrafını çekip attım, bir de ne olur ne olmaz diye PDF scan yapıp uygulamadan onu da attım kabul ederler mi? İlla elektronik ortamda kopyası mi lazım? Bir de ürünü gönderirken ekstradan yaptığınız bir şeyler var mıydı? Verebileceğiniz ekstra tavsiyelere açığım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…