AMD Vega 56 Undervolt sonrası WattMan hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kemalxx

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
Powercolor Red Dragon Vega 56
Anakart
MSI B460M-A PRO Wi-Fi
İşlemci
İ310100F

Merhaba üstteki konudan Vega 56 red Dragon için undervolt yapmıştım ve bir süre sonra WattMan yemeye başladım. Undervolt öncesi WattMan sorunum yoktu. Forumdaki tüm önerileri denedim: Power, RAM, hazırda beklet kapatma, Aygıt Yöneticisi'nden driver yükleme ama nafile düzelmiyor. Ben nasıl eski haline getirebilirim?

Ekran kartı sürücüsünü temizleyip tekrar kurun.

Ekran kartı sürücüsünü temizleyip tekrar kurun.

Yok hocam kaç kere denedim onu ama maalesef işe yaramadı .

OCCT ile güç ve ekran kartı testi yapın.

OCCT ile güç ve ekran kartı testi yapın.

Hocam kusura bakmayın geç cevabım için müsait olamadım bir türlü. Dediginiz testi yaptım hata bulunamadı . Ayırca Gpu Tweak programında voltaj1200dü onu -8 kıstm 1192ye çektim zorluyor gibiydi belki de ondan hata vermedi bilemiyorum .
Adsız.png
Adsız2.png
OCCT-20230514-193630-PowerSupply.png

Hocam o zaman yazılımsal çözümlere yönelin. Ben RX 570'te AMD Radeon 23.4.3 sürümünde çok sorun yaşadım. Defalarca DDU ile yeniden kurdum, format attım çözülmedi. Çareyi eski sürüm yüklemekte buldum. Şu an yaklaşık 1 haftadır 23.3.1 sürümünü kullanıyorum ve sorun yok. İsterseniz deneyin.

Hocam o zaman yazılımsal çözümlere yönelin. Ben RX 570'te AMD Radeon 23.4.3 sürümünde çok sorun yaşadım. Defalarca DDU ile yeniden kurdum, format attım çözülmedi. Çareyi eski sürüm yüklemekte buldum. Şu an yaklaşık 1 haftadır 23.3.1 sürümünü kullanıyorum ve sorun yok. İsterseniz deneyin.

Full mu kurayım minimal mi kurayım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı