AMD VSR nedir?

Oynatır lakin eski oyunları. CS:GO 1080p en düşük ayarlar 45 50FPS Max.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
900P'de 100 FPS civarı alıyor? IGPU'ya overclock yapsa FPS uçacak. Siz çok hafife alıyorsunuz Vega 3'ü. Forza Horizon 5 oynatan iGPU neden CS:GO'da 1080p Low'da 100 FPS vermesin ki?

4 GB RAM ile işgence ediyorum ben bir de sen düşün hocam :D

768p orta ayarlarda 90 FPS'in altına düşmüyordum Valorant'ta.
Bende 8GB 2660Mhz RAM var, üstüne Overclock yapmıştım. 16GB 3200+MHZ RAM ve 5600G Overclock bir PC'de neredeyse yeni her oyunu 1080P 30FPS sabit oynamak mümkün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
900P'de 100 FPS civarı alıyor? IGPU'ya overclock yapsa FPS uçacak. Siz çok hafife alıyorsunuz Vega 3'ü. Forza Horizon 5 oynatan iGPU neden CS:GO'da 1080p Low'da 100 FPS vermesin ki?
Forza Horizon 5 oynatıyor? Biraz uçtunuz hocam.

Hocam ben 4 GB RAM ile GTA 5'te en düşük ayarlarda 100 FPS'in altına düşmüyorum.

Bende 8 GB 2660MHz RAM var, üstüne overclock yapmıştım. 16 GB 3200+MHz RAM ve 5600G overclock bir PC'de neredeyse yeni her oyunu 1080p 30FPS sabit oynamak mümkün.

Evet oynatıyor? Optimizasyonu çok iyiydi.

Benim ekranda 4kya alınca 1080 pye göre çok daha iyi gözüküyor.1080pde pikseller belli oluyor çok az uzak nesnelerde 4kya alınca mükemmel oluyor herşey çok gerçekci gözüküyor ama fps 20ye falan düşüyor ultrada.

Bende 8 GB 2660MHz RAM var, üstüne Overclock yapmıştım. 16 GB 3200+MHz RAM ve 5600G Overclock bir PC'de neredeyse yeni her oyunu 1080p 30FPS sabit oynamak mümkün.

Fazla öldürüyor gibisiniz hocam. Ufak RAM takviyesi ile GT 1030'un rakibi bu iGPU.

Yeni konular

Geri
Yukarı