AMD VSR nedir?

Evet oynatıyor? Optimizasyonu çok iyiydi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
720P en düşük ayarlarda zar zor 30. Bence oyun için en az Vega 8 (3200G ve üstü) alınmalı.

720p en düşük ayarlarda zar zor 30. bence oyun için en az Vega 8 (3200G ve üstü) alınmalı.

Sen neden konuyu başka yere çekiyorsun? CS:GO 45-50 FPS oynatır diyorsun. Sana şurada bilgiler sundum. iGPU overclocku yapsa FPS aşırı uçacak. Forza Horizon 5 oynatmayacağına inanmadın. Şimdi sana oynattığına dair sentetik testler sundum. Konuyu oyun oynanabilmek için en az Vega 8 alınmanı diyerek geçiştiriyorsun. Doğruları kabullenmek cidden zor mu?

Sen neden konuyu başka yere çekiyorsun? CS:GO 45-50 FPS oynatır diyorsun. Sana şurada bilgiler sundum. iGPU overclocku yapsa FPS aşırı uçacak. Forza Horizon 5 oynatmayacağına inanmadın. Şimdi sana oynattığına dair sentetik testler sundum. Konuyu oyun oynanabilmek için en az Vega 8 alınmanı diyerek geçiştiriyorsun. Doğruları kabullenmek cidden zor mu?
Bir şeyi geçiştirdiğim yok sadece oynatmayacağını düşündüm. İkincisi CS:GO 1080p düşük ayarlar 45 50FPS veriyordu ben 768p'de hiç denemedim, oynamadım.

@Hououin Kyouma usta ben Forza Horizon 4 oynuyordum bununla drop yiyerek. Tabii şu an TR şartlarında 100GB dosyayı indirerek canıma kast etmek istemiyorum.

Ekim ayında alacaktım şu işlemciyi. 450 TL civarlarındaydı. Bir anda 900 TL'ye yükseldi. O zamandan beri 1000 TL değerinde AM4 sistem toplayamadım. Umarım yaza doğru i7 2600 gibi sistem toplarım.

Ekim ayında alacaktım şu işlemciyi. 450 TL civarlarındaydı. Bir anda 900 TL'ye yükseldi. O zamandan beri 1000 TL değerinde AM4 sistem toplayamadım. Umarım yaza doğru i7 2600 gibi sistem toplarım.
1646154482437.png

Yeni konular

Geri
Yukarı