AMD WattMan Hatası

Krino6

Hectopat
RX 580 kullanıyorum. Frekans hızını düşürmüştüm (1366 MHz'den 1250 MHz'ye düşürmüştüm), bayağıdır WattMan hatası ile karşılaşmıyordum. Bu sıralar nedense yine WattMan hatası ile karşılaşıyorum. Eskiden bununla ilgili konu başlığı açtığımda AMD'nin yazılımsal sorunu olduğu söylenmişti. Bu hatayı alınca ekran kartının aniden bozulmak gibi bir durumu olur mu? Ne tür zararları var?
Ek olarak ekleyeyim, internet sitesinde ana frekans değerinin 1257 MHz olduğu söyleniyor. Onun için şu an 1257 MHz'ye ayarladım.

Son düzenleme:
Sürücü sürümünüz nedir?
Ben güncellemeler ile çözdüm bu illeti.

Frekasn düşürme veya sürücü güncelleme hatayı çözebilir.
20.9.1 kart otomatik olarak güncelleme yapıyor zaten.
Hiç bir zararı olmaz.
Elektrik dengesizliğinden dolayı bir şey olmaz mı yani? Malum, kasa yeni, 3 aylık. ülkemizin de ekonomisi ortada. Bozulmasından cidden korkuyorum.
Dostum bende eski sistemimde alıyordum sürücüyü yeni çıkan 20.11 kurdum hiçbir sorun yok şuan.
Çözüm bulamazsam eğer denerim. Nasıl yapacağımı söyleyebilir misin? Şu an ki sürücüyü tamamen nasıl sileceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
20.9.1 kart otomatik olarak günclleme yapıyor zaten.

Elektrik dengesizliğinden dolayı bir şey olmaz mı yani. Malum kasa yeni 3 aylık ülkemizinde ekonomisi ortada. Bozulmasından cidden korkuyorum.

Dostum korumalı priz alabilirsin şu direk fişe takılanlardan ben yakında alacağım çünkü bu yüzden 2 DDR2 anakart bozdum daha da bozmak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı