AMD Wraith Max RGB Sorunu

İyide nasıl desteklemiyor kutu üzerinde bir sürü rgb ye dair etiket var farklı renk görselleri var neden var o zaman onlar ?

Merhabalar. Benim işlemcinin yanında belirttiğim soğutucuyu taktırttım ve bunun RGB renk ayarını yapmak istiyorum. Anakartım MSI B450m Pro M2. Hangi programı kullanmalıyım?
Anakartınız rgb desteklemiyor ancak soğutucu yanında gelen usb kablosunu soğutucunuza ve anakartın üstünde ki usb 2.0 soketine takın rgb kablosunu soğutjcudan çıkarın Downloading the AMD Ryzen Wraith Prism RGB lighting control software | Cooler Master
Bu linkten yazılımı indirin ve kurun yazılımı çalıştırdığınızda soğutucu üzerinde ki Amd logosu, fan RGB'si ve çerçeve halkasını ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz...

Anakartınız rgb desteklemiyor ancak soğutucu yanında gelen usb kablosunu soğutucunuza ve anakartın üstünde ki usb 2.0 soketine takın rgb kablosunu soğutjcudan çıkarın Downloading the AMD Ryzen Wraith Prism RGB lighting control software | Cooler Master
Bu linkten yazılımı indirin ve kurun yazılımı çalıştırdığınızda soğutucu üzerinde ki Amd logosu, fan RGB'si ve çerçeve halkasını ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz...
İçeriğinden USB ile ilgili bir şey çıkmadı

İçeriğinden USB ile ilgili bir şey çıkmadı
İki harici kablo çıkması gerekli 1'i rgb led pinli öteki usb pinli çıkmadıysa satıcınız ile görüşün
İki harici kablo çıkması gerekli 1'i rgb led pinli öteki usb pinli çıkmadıysa satıcınız ile görüşün
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada ki gibi
Anakartında LED'i kullanabiliyorsun, yer var. Aldığın yer yanlış söylemiş. Şimdi elinde fanın RGB kablosu var mı, yok mu? Varsa nereye takacağını göstereceğim.
Anakatın rgb header'ı burada soğutucu dan gelen kabloyu buraya takın ama anakartın sayfasında ben MSi mystic light uyumlu olduğu ile ilgili bir ibare göremedim
Usb bağlantısı içinde usb kablosunun bir ucunu soğutucuya bunlardan birine takmanız gerekli

Dosya Ekleri

• B450M_Pro-M2-1_1.jpg
    B450M_Pro-M2-1_1.jpg
    149,4 KB · Görüntüleme: 400
  • B450M_Pro-M2-1_2.jpg
    B450M_Pro-M2-1_2.jpg
    150,1 KB · Görüntüleme: 345
Son düzenleme:
Anakartında LED'i kullanabiliyorsun, yer var. Aldığın yer yanlış söylemiş. Şimdi elinde fanın RGB kablosu var mı, yok mu? Varsa nereye takacağını göstereceğim.
RGB kablosunu JLED1 girişine taktım renk ayarı yapamadim. Cooler Master programında CM kısmına takın diyordu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada ki gibi

Anakatın rgb header'ı burada soğutucu dan gelen kabloyu buraya takın ama anakartın sayfasında ben MSi mystic light uyumlu olduğu ile ilgili bir ibare göremedim
Usb bağlantısı içinde usb kablosunun bir ucunu soğutucuya bunlardan birine takmanız gerekli
Benim soğutucunun üstünde 1 tane RGB girişi var ondan USB kablosu olmama ihtimali var mı?
Cooler Master programı ile ayarlamaları yapabilmek için usb üzerinden bağlamız gerekli rgb header üzerinden olmaz. RGB header üzerinden MSİ Mystic Light programı üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz.
Bu USB yi takacağım yer neresi anakartta?

Benim soğutucunun üstünde 1 tane RGB girişi var ondan USB kablosu olmama ihtimali var mı?

Bu şekilde bir kablo , göndermeyi unutmadıysalar bakarak anlayabilirsin.

Eki Görüntüle 411146Eki Görüntüle 411147
Yapman gereken yukarıda ki görselde olan kablonun küçük girişini soğutucuna diğer 4 PİN'lik ucunu da anakartında ki sol at kısımda buluna "JLED1" soketine takmalısın. USB muhabbeti CM uygulaması ile ilgili senin onunla işin yok burada. Kafan karışmış biraz senin, MSI Mystic Light olmuyorsa MSI Gaming APP programını indir dene.

Wraith max de usb kablo çıkmıyor olabilir ben de wraith prism var. Arkadaşların dediği gibi rgb header bağlantısını yapıp msi sitesinden mystic light indirin

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı