AMD Wraith Max RGB Sorunu

Wraith max de usb kablo çıkmıyor olabilir ben de wraith prism var. Arkadaşların dediği gibi rgb header bağlantısını yapıp msi sitesinden mystic light indirin
denedim renk ayarı yapamadım o programla
Yapman gereken yukarıda ki görselde olan kablonun küçük girişini soğutucuna diğer 4 PİN'lik ucunu da anakartında ki sol at kısımda buluna "JLED1" soketine takmalısın. USB muhabbeti CM uygulaması ile ilgili senin onunla işin yok burada. Kafan karışmış biraz senin, MSI Mystic Light olmuyorsa MSI Gaming APP programını indir dene.
O program B450 anakartlarını desteklemiyordu hatırladığım kadarıyla

Arkadaşlar ben v4 aldığımda çalışmıyodu. Ekran "HDMI no signal" diyodu. İtopyaya gönderdik. (HDMI kablosunda ve monitörde problem yoktu, kontrol ettik.) Göndermeden önce yoktu o kablo. Ancak bana pc geri geldiğinde hem pc çalışır duruma gelmişti , hemde o kabloyu takmışlardı. Gerçekten garip. Kabloyu bilinçli olarak takmıyolar demek ki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı