AMD Wraith Prism RGB soketsiz çalışır mı?

Ntache

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB VİPER PATRİOT
Ekran kartı
XFX RX 5500XT THIC II PRO
Anakart
Asus Prime B450 M-K II
İşlemci
Ryzen 5 2600 Six Core Processor
Merhaba arkadaşlar. ASUS Prime B450 M-K II Anakartım var ve R5 2600 İşlemcim için stok soğutucuyu değiştirip AMD Wraith Prism almak istiyorum ama RGB soketi var mı yok mu veya yoksa bile bir şekilde olabilir mi diye sormak istiyorum. Ayrıca fotoğrafta göründüğü gibi ekran kartım ve RAM'lerim arasında çok az bir boşluk var. Acaba bu görünen yere sığar mı? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalmazsın USB'den kontrol edeceksiniz.
Bu yazılım ile olur diye düşünüyorum.
  • BEN : Asus Prime B450 M-K II anakartimda Jrgb pin girişim yok bu fanı ben nasıl kullanabilirim yada uygun mudur anakartima şimdi alırsam ve RGB ışıklarını kullanamazsam boşuna almiyim

• SATICI : Merhaba; 12 w Rgb çıkışı anakart modelinizde bulunmuyor ise Rgb aydınlatmanın modunu değiştiremezsiniz. Bunun haricinde Rainbow aydınlatmalı şekilde yanacaktır.

• Trendyol da satıcı ile gerçekleştirdiğim sohbette bana bunu söyledi

• Ben: ASUS Prime B450 M-K II anakartimda JRGB pin girişim yok bu fanı ben nasıl kullanabilirim ya da uygun mudur anakartima şimdi alırsam ve RGB ışıklarını kullanamazsam boşuna al miyim?
  • Satıcı: Merhaba; 12 W RGB çıkışı anakart modelinizde bulunmuyor ise RGB aydınlatmanın modunu değiştiremezsiniz. Bunun haricinde Rainbow aydınlatmalı şekilde yanacaktır.

• Trendyol da satıcı ile gerçekleştirdiğim sohbette bana bunu söyledi.

Satıcının verdiği bilgi yanlış USB kablosu üzerinden kontrol edilebilir.

Geri
Yukarı