AMD Wraith Prism RGB vs Cooler Master Masterliquid Lite 120

GetReazy

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar başlıktaki gördüğünüz 2 soğutmadan birisini alacağım.
Genellikle oyun oynayacağım ara sıra render yaparım( BIOS'dan OC yapma planım yok)
Sizce hangi soğutma işlemcimi daha soğuk tutar?

Arkadaşlar selamlar başlıktaki gördüğünüz 2 soğutmadan birisini alacağım.
Genellikle oyun oynayacağım ara sıra render yaparım( BIOS'dan OC yapma planım yok)
Sizce hangi soğutma işlemcimi daha soğuk tutar?

Cooler Master sıvı soğutma olduğu için elbette daha soğuk tutar fakat OC yapmayacaksanız gerek var mı bilemedim işlemciniz nedir?

Cooler Master sıvı soğutma olduğu için elbette daha soğuk tutar fakat OC yapmayacaksanız gerek var mı bilemedim işlemciniz nedir?

R5 2600 alacağım onun için.

Pardon R5 3600.
İşlemciniz nedir? İçinden Wraith Prism çıkıyorsa kullanın geçin, 120Mm'nin fiyatına değecek bir fark yok. 2TB HDD alırsınız onun yerine.

R5 3600 alacağım

Sistemi ilk kurarken ekstra soğutma için ödenecek fiyat farkı ile işlemci yada diğer bileşenleri yüksek alın. Daha sonra ihtiyaç halinde ya da zevkinize göre sıvı soğutma alıp takabilirsiniz de. Zaten OC olayınız yoksa stok soğutucu da yeterlidir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı