AMD Wraith prism soğutucu performansı

Merhaba 2. El kullanılmamış 250TL'ye Wraith prism soğutucu buldum bende Ryzen 5 3600 işlemci var. Prism almaya değer mi? Performansı nasıldır? İnternette videolarını izledim 78 80 dereceleri görebiliyor. Kullanan biri yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 2. El kullanılmamış 250TL'ye Wraith prism soğutucu buldum bende Ryzen 5 3600 işlemci var. Prism almaya değer mi? Performansı nasıldır? İnternette videolarını izledim 78 80 dereceleri görebiliyor. Kullanan biri yardımcı olabilir mi?
332 TL'ye Arctic satılıyor. Daha iyi.

Ryzen 7 2700X'in yanında geliyordu. Memnunum. Full CPU renderda 76 - 78 derece arası görüyorum ki iyi bir değer bu. 5-7 derece daha aşağısı için sıvı soğutucuya geçmeye gerek duymadım.

Almayın. Stok soğutucu sonradan para verilerek alınmaz. 2700X ile kullanıyorum ve kafa ütülüyor küçük fanından dolayı. Arctic 34 veya FSP Windale 6 öneririm. 100TL olsa tamam da 250TL fazla. Bu soğutucunun ederi maks 100TL.

Almayın. Stok soğutucu sonradan para verilerek alınmaz. 2700X ile kullanıyorum ve kafa ütülüyor küçük fanından dolayı. Arctic 34 veya FSP Windale 6 öneririm. 100TL olsa tamam da 250TL fazla. Bu soğutucunun ederi maks 100TL.
Teşekkür ederim almamaya karar verdim.
Teşekkür ederin almamaya karar verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı