Çözüldü AMD yazılımı güncellemeden sonra kayboldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

patrickjj

Hectopat
Daha fazla  
AMD yeni driver güncellemesi, yaptıktan sonra ve fare sol Click tıklaması yaptıktan sonra ortadan kayboldu.
Denetim masasında görünüyor fakat driver ne alt sekmede ne de uygulamada arama yaptığımda görünmüyor.
Ne yapmalıyım?

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
AMD yeni driver güncellemesi, yaptıktan sonra ve fare sol Click tıklaması yaptıktan sonra ortadan kayboldu.
Denetim masasında görünüyor fakat driver ne alt sekmede ne de uygulamada arama yaptığımda görünmüyor.
Ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 1970559

Eki Görüntüle 1970561

Download Windows Drivers seçeneğine basıp uygulamayı indirin. Kurulumdan sonra sistemi yeniden başlatın.
Ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 1970559

Eki Görüntüle 1970561

Download Windows Drivers seçeneğine basıp uygulamayı indirin. Kurulumdan sonra sistemi yeniden başlatın.

Çözüm
Bana da olmuştu bir iki kez. Driverı silip yükleyince düzeliyor. Bir keresinde de amaaan uğraşamam deyip yeni güncellemeyi beklemiştim. Güncelleyince de düzeliyor.

Geri
Yukarı