AMD yeni işlemci ve ekran kartları nasıl?

3700x 1080p de 8700k nın gerisinde kalıyorken 3600 nasıl becermiş bunu hayretle okuyorum şu mesajları ya
Link atsam kanal güvenilir değil diye inanmayabilirsiniz. Bir kaç güne daha güvenilir yerlerden testler çıkınca göreceğiz hep birlikte. Benchmark'ın kendi sitesinde ise %1'lik bir fark olduğu gözüküyor, buyrun.

Oyun performansı olarak önde falan değil, bilip bilmeden konuşmayın. Sadece optimizasyon konusunda önde. Tekli çekirdek performanslarına bakarsanız görürsünüz.

İşlemci olarak büyük başarı kaydettiler uygun fiyata tatmin edici performans alıyorsun. Ekran kartı tarafında biraz sorun yaşayanlar var ama temiz sürücü ve manuel birkaç ayar ile sorun kalmıyor.

Link atsam kanal güvenilir değil diye inanmayabilirsiniz. Bir kaç güne daha güvenilir yerlerden testler çıkınca göreceğiz hep birlikte. Benchmark'ın kendi sitesinde ise %1'lik bir fark olduğu gözüküyor, buyrun.
Yok zaten bir kaç güne kadar kendimde inceliyeceğim, satın aldım bugün. Bir tane X470 anakart ile inceliyeceğim sonuçları ben de paylaşacağım forumda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı