Intel'in marka değerini yıkmak için eşit seviye işlemcilerini en az 100-150 lira daha ucuz yapması lazım. Intel olsun sağlam olsun diyenler çok. Rekabet, kapitalizmin tek sevdiğim yanıdır. Ne kadar rekabet, o kadar iyi üretim ve düşük fiyat.

Hiçbir zaman Intel - Nvidia fanboylarını sevmedim. Intel ve Nvidia pazarın tek hakimi olursa, kullanıcıyı çok güzel sömürür. Fanboyların amacı bu ise, hepsine selâm olsun :D

Umudumuz ZEN . . .

AMD fiyat konusunda ne olacak bilmek zor ama 1200 gibi olur bence.

Bence başarıllı birşey gelecek ve sil baştan olacak. İntel Core mimarisi baya eski zaten. Yeni mimari geçmesi gerek İntel'inde.

Yani sadece f/p değil. İntel tabi testlerde göreceğiz ona göre alacağınız. Yeni mimari umrumda değil dersen gene bekle İntel pazarı vermemek için yeni İşlemcilerde fiyat düşer. Fan boyluk yapan arkadaşım araştır öyle gel biraz. Gtx 980 alıp, Nvidia 1080 çıkınca isyana girenlerden olmayın sonra.

Nedense herkes ne kullanıyorsa onun Fan'ı. Ben hepsini kullanmış biri olarak yazıyorum.

ZEN' in İntel ile yarışacak İşlemcisi 2019'da 7nm ile gelir bence. İntel Connon Lake ve Kaby Lake silahını kullanmadı daha İ3 7350K 'yı sunacak O.C. ile yarışır AMD ile

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı