"amdkmdap görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu." hatası

parlak58

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu hatayı alıyorum. Bu hata ayda 1 ya da 2 hafta da 1 olmakta, ekran görüntüm gidiyor ve sesler devam ediyor, sonra geliyor ya da reset atmadan gelmiyor. Bunun sebebi donanımsal mıdır, yazılımsal mıdır nasıl anlayabilirim?

Hata:
"amdkmdap görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu."

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özelliklerinizi belirtin. Bu iki raporu alın bizimle paylaşın :
Aida64
Olay görüntüleyicisi
Eve dönünce sorununuza bakacağım.

Hocam sanırım sayende 1 buçuk yıllık esaretten az önce kurtuldum. Olaylar Listesi' ni alabildim fakat Aida64 Raporu' nu almaya çalışırken CPU SHA3 Benchmark yaparken bilgisayar kendiliğinden yeniden başlattı. 2. denememde de yeniden başlattı 1 buçuk yıldır işlemci ve anakart dışında her parçayı değiştirdim defalarca formatladım ama sanırım sorunlu parça işlemcide. Eğer gerçekten işlemcideyse ve garanti kapsamında değiştirtebilirsem elini ayağını öperim.

Hocam sanırım sayende 1 buçuk yıllık esaretten az önce kurtuldum. Olaylar Listesi' ni alabildim fakat Aida64 Raporu' nu almaya çalışırken CPU SHA3 Benchmark yaparken bilgisayar kendiliğinden yeniden başlattı. 2. denememde de yeniden başlattı 1 buçuk yıldır işlemci ve anakart dışında her parçayı değiştirdim defalarca formatladım ama sanırım sorunlu parça işlemcide. Eğer gerçekten işlemcideyse ve garanti kapsamında değiştirtebilirsem elini ayağını öperim.
Estağfurullah efendim. Sorunu siz çözmüşsünüz zaten. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı