Çözüldü "Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan başarıyla kurtuldu" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abi senin önerdiğin çözüm oldu galiba sistemi yüksek performansa ayarlayıp bilgisayarı yeniden başlattım şuan saatlerdir bilgisayarda oyun oynuyorum ve youtube dan da birkaç tane video izledim 1 kere bile bu hatadan vermedi şimdiye kadar 100 kere bu hatayı vermesi lazımdı. İlk başta olmamıştı ama yeniden başlattım ve sorun ortadan kalktı galiba çünkü saatlerdir 1 kere bile bu hatadan vermedi TEŞEKKÜR EDERİM.

Belki 100% çözülmemiştir ama ne bileyim ? Şimdiye kadar hiç hata vermedi belki birazdan verebilir bilmiyorum bana verecekmiş gibi geliyor ama o çözümü uyguladıktan sonra bu hatadan hiç vermedi onu söyleyeyim eğer bu hatadan verirse ben size mesaj atarım.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu kardeşim.Şimdilik idare eder fakat fazla zorlarsan aynı sorunu verir.Sen yinede http://www.vatanbilgisayar.com/corsair-builder-vs-serisi-80plus-450w-guc-kaynagi.html
sistemin iyiyse böyle bi powerla değiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı