Çözüldü Amdkmpfd.sys mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

henry1337

Decapat

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL mavi ekran hatası alıyorum PC mi açtığım an. PC Windows 10 RAM 8 GB Intel i5-4200u ekran kartı AMD Radeon HD8750M.

Dosya Ekleri

• 20210604_203002.jpg
    20210604_203002.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 165
  • Ekran görüntüsü 2021-06-05 205151.png
    Ekran görüntüsü 2021-06-05 205151.png
    38 KB · Görüntüleme: 163
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@alpermcr69
Nasıl bulacağım orayı gene aynı hatayı alıyorumda.
Enableulps bende yok.

Hocam Denetim Masası güç planı deyin orada hızlı başlangıç olayını kapayıp driver kendini tam başlatamadığı için WattMan hatasına kalıyor (bilgisayarın açılış hızı yavaşlayacaktır)

@alpermcr69
Enableulps bende yok.

Sürücü kurulumunda sıkıntı olursa crimsin ReLive 17 sürümünü kurun (Drive güncellemesi yapacağım akşam) yapcağınız aşamalar değişmez zaten Çözüm: Eski AMD ekran kartlarında sürücü kuramama donma, Kurduktan sonra PC kapanma, Amdkmpfd hatası

Hocam Denetim Masası güç planı deyin orada hızlı başlangıç olayını kapayıp driver kendini tam başlatamadığı için WattMan hatasına kalıyor (bilgisayarın açılış hızı yavaşlayacaktır)

Sürücü kurulumunda sıkıntı olursa crimsin ReLive 17 sürümünü kurun (Drive güncellemesi yapacağım akşam) yapcağınız aşamalar değişmez zaten Çözüm: Eski AMD ekran kartlarında sürücü kuramama donma, Kurduktan sonra PC kapanma, Amdkmpfd hatası

Hocam konuda düzenlemelerini yaptım en altta alıntılanan yere bakın, bu sorunu Acer E1-572g cihazında yaşadım. 2 senelik bir uğraşım sorunu bu çözümü buldum. Sıkıntısız çalışmakta şu anda cihazım. Yolu biraz uzun ama diğer yollarla çözülmüyor maalesef.

@alpermcr69
Enableulps bende yok.

Bir de geç cevap verdiğim için kusura bakmayın.
Dediğiniz AMD ekran kartıyla ilgili. Yine de Minidump dosyalarını paylaşın.

Dediğiniz AMD ekran kartıyla ilgili. Yine de minidump dosyalarını paylaşın.

Atmıştım üste.

Hocam WHQL indirirken en sona gelmiş dondu bilgisayar şarzdan çıkartıp taktım ekran kararmadı mousu çıkartıp taktım mouse çalışmadı bekledim yarım saat bir şey olmadı kapadım PC'yi açtığımda şifreyi girerken aynısı oldu dondu bilgisayar Windows düzgün yüklenemedi bir şeyler dedi bende oradan seçeneklerden sıfırla dedim format tam oldu dicekken siyah ekran oldu imleç vardı ekranın ortasında hareket etmyordu bekliyim dedim belki düzelir ama düzelmedi kapadım PC'yi açtığımda Packard Bell yazısı geliyor sonra hoşgeldiz yazısı geliyor ve donuyor PC bugün yakınıma götüreceğim BIOS'tan UEFI format attırıcam.

Hocam WHQL indirirken en sona gelmiş dondu bilgisayar şarzdan çıkartıp taktım ekran kararmadı mousu çıkartıp taktım mouse çalışmadı bekledim yarım saat bir şey olmadı kapadım PC'yi açtığımda şifreyi girerken aynısı oldu dondu bilgisayar Windows düzgün yüklenemedi bir şeyler dedi bende oradan seçeneklerden sıfırla dedim format tam oldu dicekken siyah ekran oldu imleç vardı ekranın ortasında hareket etmyordu bekliyim dedim belki düzelir ama düzelmedi kapadım PC'yi açtığımda Packard Bell yazısı geliyor sonra hoşgeldiz yazısı geliyor ve donuyor PC bugün yakınıma götüreceğim BIOS'tan UEFI format attırıcam.

Tamam hocam, geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı