AMD'nin yeni mobil ekran kartları ne zaman laptoplara gelecek?

Radeon RX 5700M

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSİ ALPHA 17 A4DEK-011 AMD RYZEN 7 4800H 8C/16C 2.9GHZ/4.2GHZ AMD RADEON RX5600M 6GB GDDR6 2X16GB 3200 MHZ CL 22 DDR4 SAMSUNG RAM 2TB ADATA SX8100NP NVME M2 SSD 3500 MB/S RS 3000 MB/S WS 17.3 144 HZ FHD İPS AMD FREESYNC PREMİUM STEEL SERİES RGB PER-KEY İNGİLİZCE KLAVYE
Meslek
Üniversite Öğrencisi Ve Mc
Lisa Su CES 2021 sunumunda AMD'nin yeni mobil ekran kartları bu yıl çıkacak dedi. Sizce ne zaman çıkar? İnternetteki söylemlere göre RX 6700M ve RX 6600M olacakmış bu ekran kartları. Sizce bunlar hangi laptoplarda kullanılır ve MSI Alpha'ya da Bravo serisi olarak gelme ihtimali var mıdır? Eğer uzun bir süre gelmiyecekse MSI Alpha 17 almayı düşünüyorum.

Lisa su ces 2021 sunumunda AMD'nin yeni mobil ekran kartları bu yıl çıkacak dedi. Sizce ne zaman çıkar? İnternetteki söylemlere göre RX 6700M ve RX 6600M olacakmış bu ekran kartları. Sizce bunlar hangi laptoplarda kullanılır ve MSI Alpha'ya da bravo serisi olarak gelme ihtimali var mıdır? Eğer uzun bir süre gelmiyecekse MSI Alpha 17 almayı düşünüyorum.

6500M çıkar önce bravo ile yazın görürüz. Ama 6600M'li Alpha yıl sonuna doğru gelir. Alpha serisi genellikle bir sonraki yılın eylülünde yenileniyor. Bence beklemeniz gerek yok, şu anki Alpha 17 çok güçlü bir cihaz zaten.

6500M çıkar önce bravo ile yazın görürüz. Ama 6600M'li Alpha yıl sonuna doğru gelir. Alpha serisi genellikle bir sonraki yılın eylülünde yenileniyor. Bence beklemeniz gerek yok, şu anki Alpha 17 çok güçlü bir cihaz zaten.

Amerika'ya birisi gidene kadar bekleme şansım var eğer birisi gidene kadar çıkmazsa direk Alpha 17 alacağım direk.
1 2 haftaya gelir diye tahmin ediyorum. Ama mağaza zincirlerine gelmez, MSI AMD modelleri mağazalarda satmıyor.

Mağazalarda AMD işlemcili laptop bile bulmak zor aslında.

Amerika'ya birisi gidene kadar bekleme şansım var eğer birisi gidene kadar çıkmazsa direk Alpha 17 alacağım direk.

Mağazalarda AMD işlemcili laptop bile bulmak zor aslında.
Online satışa güvenemiyorum. Kutu sağlam bile olsa sonrasında herhangi bir sorun olursa THH ya da mahkeme ile hak aramak gerekiyor.

Başımdan geçen bir Asus macerası oldu. Asus servisinin para iadesini bekledim ve aldım ama 4 ay sürdü.

Online satışa güvenemiyorum. Kutu sağlam bile olsa sonrasında herhangi bir sorun olursa thh ya da mahkeme ile hak aramak gerekiyor.

Başımdan geçen bir ASUS macerası oldu. ASUS servisinin para iadesini bekledim ve aldım ama 4 ay sürdü.

Net bütçeniz ne kadardı hocam? Mağazadan bulabildiğim en iyi seçeneği bulmaya çalışayım. Ama ayrı konu açmanız daha sağlıklı olur.

@Radeon RX 5500M hocam artık MSI Alpha 17 almak üzereyim bir sıkıntı çıkmazsa Amerika'dan 32 GB RAM 2TB SSD'li modeli 1464 dolara alıyorum 45 dolarda hızlı kargoya veriyorum çünkü 4 dün de bir dostumuz Amerika'ya gidecek 12'sinde dönükcekmiş kargo yetişsin diye bize toplamda 1509 dolara mal oldu umarım AMD birden yeni Alpha'ları duyurmaz.

Geri
Yukarı