American Megatrends ekranı neden gelir?

feri.2392

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayardan pek anlamıyorum ama elektrikler çok kısa süreli gidip geldi ve bilgisayar doğal olarak kapandı. Geri açtığımda böyle bir hata verdi, kulaklığım çalışıyor yani ışıkları yanıyor ama klavyenin ışıkları yanmıyorum, farem da zaten ışıklı olmadığı için anlayamıyorum. Bu ikinci defa gerçekleşti, ilkinde bir yakınım yaptı ancak şu an yakınımda olmadığı için yardımcı olamıyorum. Bazı kişiler anakart bozulmuştur diyor, bazıları yanmıştır diyor, gerçekten korkuyorum ya.

20240526_182910.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda sizin hatanız için çözümü ayrıntılı olarak göstermiş, kendiniz deneyebilirsiniz. 04:00'dan sonra USB'yi nasıl çıkarabileceğini göstermiş.

Çok teşekkür ederim ikinize de gerçekten çok korkmuştum. Hallettim şu an ama elimde böyle bir şey kaldı videoda çıkarıyordu yerinden adam, geri takmama gerek var mı? Zaten takınca çalışmıyor ama bir sorun oluşturur mu?

Dosya Ekleri

• 20240526_194824.jpg
    20240526_194824.jpg
    201,9 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim ikinize de gerçekten çok korkmuştum. Hallettim şu an ama elimde böyle bir şey kaldı videoda çıkarıyordu yerinden adam, geri takmama gerek var mı? Zaten takınca çalışmıyor ama bir sorun oluşturur mu?

Takacaksın geri tabii.

Yine aynı hatayı vermeye başladı, bu sefer elektrikler de gitmedi. Oyuna girmek için yeniden başlat yaptım ama tekrar açılmadı. Usb kablosu takılı değil, attığım resimdeki şey de takılı ama hata veriyor
En aşağıda yine "USB Device Over Current Status Detected" mı yazıyor başka birşey mi?

Geri
Yukarı