Amerika gerçekten sanıldığı gibi mi?

Amerika vs Türkiye hangisini tercih edersin Türkiye'de 17 milyon TL'ye ikinci el Lamborghini mi yoksa Amerika'da 200.000 dolara ikinci el Lamborghini mi? Türkiye'de yaşayan bütün ülkelerde yaşar bence.
Hocam Türkiye'de 17 milyon TL'ye ikinci el Lamborghini'yi kim satıyor linkini atabilir misiniz?

Biraz da şarkı dinleyelim, hep ekonomi ekonomi olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Halimize bu müzik yakışır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkadaş yuvarlama olarak söylemiş, ama sıfır var.

Bu arkadaşın attığı linkte var 17.000.000 TL sıfır olsa da sahibinden de satıldığı için ikinci el dedim o yüzden.
Halimize bu müzik yakışır.

Bu arkadaşın attığı linkte var 17.000.000 TL sıfır olsa da sahibinden de satıldığı için ikinci el dedim o yüzden.
En son baktığımda Lamborghini'lerin piyasası 3-4 milyon TL'ydi garip geldi ondan sordum. Anladığım kadarıyla özel bir versiyon ve alınabilecek en güçlü Lamborghini'lerden birisi. Şu an garip gelmiyor ama 2015 LP610 Huracan ile 2020 sıfır KM Aventador SVJ karşılaştırılması garip geliyor. Lamborghini'lerin Türkiye'de ucuz olduğunu söylemiyorum yanlış anlamayın.

En son baktığımda Lamborghini'lerin piyasası 3-4 milyon TL'ydi garip geldi ondan sordum. Anladığım kadarıyla özel bir versiyon ve alınabilecek en güçlü Lamborghini'lerden birisi. Şu an garip gelmiyor ama 2015 LP610 huracan ile 2020 sıfır km Aventador svj karşılaştırılması garip geliyor. Lamborghini'lerin Türkiye'de ucuz olduğunu söylemiyorum yanlış anlamayın.

1621972661112.png

Buyurun onun ABD fiyatı. 520K`dan başlıyor. 720`ye kadar gidiyor.

Gerçekten rahat bir yaşam istiyorsan öncelikle çalışman lazım. Vasıfsız insanlar hiçbir zaman öyle düşündüğünüz gibi PS5'lerle, 3090'larla, iPhone 12 Pro MAX'larla yaşamaz. Dünyanın her yerinde geçerli bir bilgi bu.

Rahat bir ülke istiyorsanız en iyi tercih Almanya olur. Sosyal bir ülke. Hiçbir zaman aç ve açıkta kalmazsın orada. ABD'de sokaklara düşer kendi pisliğinde ölürsün.

Türkiye'de hayatta kalabilen her ülkede hayatta kalabilir yönünde bir tezim var. Öyle ki eminem bu ülkeye gelse burada zaman geçirse ortamı görse ayrı bir tane daha 'Survival' parçası çıkartır Türkiye'ye özel.

Sonra da hapse atılır..

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı