Amerika'da başıma gelen olay

• Konuyu başlatan Boğaçhan Ülker
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B
B

Boğaçhan Ülker

Ziyaretçi
Beyler benimki pek sizler gibi aşk mevzusu değil ama fena dert yandım bu konuya: 2 hafta önce okulda seçmeler vardı basketbol takımı için. Gittim bir kaç drill yaptık işte 1v1 3v3 sıçrama ve 5v5 tam saha. 55 kişi falan vardı ve benim de tanıdğım 2 kişi ile beraber biz harika oynadık. Hatta şuanki takıım oyuncuları bile tribünden şaşkın izledi. Sonra koç geldi herkese dedi ki kimseyi seçmedik geldiğiniz için teşekkürler.

Ben koçla konuşmaya gittim bana dedi ki: Değişim öğrencisisin takımda devamlılık lazım, seni alamam dedi. Sinir oldum herife resmen milliyetçilik yaptı bana. Aynı şey beyzbolda da başıma geldi aynı cevabı aldım. Tabii okul 4000 kişi. Amerika'daki heralde en büyük 50 okulun içindedir. Bir tane Türk alsan takımına çok b*k olur dimi. 8 senedir basket oyunuyorum. 6 sene altyapı takımlarında lig maçlarına çıktım. Bunu kendime hakaret olarak algıladım ya. Bir seneliğine gelmişim insan lütüf eder böyle bir zevki yaşamama ve oradaki takım ruhunu anlamama.

Tamam da onlar takımlarında zerre değişiklik yapmıyorlar. Bana dedi zaten, öncelik Amerikanların diye. İnsan sırf lütuf olsun diye alır. Hem değişiklik her zaman iyidir. Ben çok iyi biliyorum o takıma son sınıf olup girenler de var. Onlar için de aynı şey söz konusu değil mi ? Onlar da devamlı değiller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de yıllardan beri basketbol oynuyorum. Ribaundlarda ve paslarda çok iyiyim fakat gel gör Türkiye'deki lanet bir eğitim sisteminden dolayı sosyal faaliyet yapmak çok zor... Belki de Ömer Aşık'ın yeni versiyonu olacağım ama tutan yok ellerimden. :D

Bu arada Rondo 1 yıl sahalardan uzakmış... Gerçekten çok üzüldüm, harika bir sezon geçiriyordu hem de.

Off, yine küfredicem ırmağının akışına... Beden derslerinde sınav soruları çözülen aptal ülkem...

Ondan sonra Amerikan sempatizanı derler. Evelt lan! Sonuna kadar Amerikan sempatizanıyım lan! Çok şey verdi sanki bize bu memleket.

Geri
Yukarı