Amerika'dan 1700 dolar'a laptop tavsiyesi

mericbaba

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, selamlar herkese. Başlıktaki gibi Amerika'dan Gaming PC alacağım. Bütçem 1600-1700 Dolar maksimum. Aşağısı olsa daha iyidir. Sadece oyun için kullanacağım, render ve tasarım vs yok. Bir de üniversite için kullanacağım ama mobilitesi önemli değil.

Kardeşim 2 Temmuz'da geri gelecek, o yüzden bir 20 gün içinde cihazı almak istiyorum. Legion modellerinin çıkmasını bekliyorum. Ancak bir yandan bana bir alternatif de lazım haliyle.

ASUS ROG Scar STRIX 15'e baktım, 3060'lı modeli 1500 dolar: ASUS ROG Strix G15 (2021) Gaming Laptop 15.6” 144Hz IPS Type FHD Display NVIDIA GeForce RTX 3060 AMD Ryzen 9 5900HX 16GB DDR4 512GB PCIe NVMe SSD RGB Keyboard Windows 10 G513QM-ES94 - ASUS Official Store | Free Shipping and Financing Available

Bu makineyi ihtimaller dahilinde tutuyorum ancak bayağı bir şikayet gelmiş buna. Ama ASUS uluslararası garanti veriyor ki o epey iyi bir eklenti.

Sizin önereceğiniz beğendiğiniz başka makineler var mıdır? Umarım bu hafta Lenovo Pro olmayan modelleri çıkarırsa bir 3060 ya da bir ihtimal 3070'li bir makineyi almaya çalışacağım. Sevgiler!

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, selamlar herkese. Başlıktaki gibi Amerika'dan Gaming PC alacağım. Bütçem 1600-1700 dolar maksimum. Aşağısı olsa daha iyidir. Sadece oyun için kullanacağım, render ve tasarım vs yok. Bir de üniversite için kullanacağım ama mobilitesi önemli değil.

Kardeşim 2 Temmuz'da geri gelecek, o yüzden bir 20 gün içinde cihazı almak istiyorum. Legion modellerinin çıkmasını bekliyorum. Ancak bir yandan bana bir alternatif de lazım haliyle.

ASUS ROG Scar STRIX 15'e baktım, 3060'lı modeli 1500 dolar: ASUS ROG Strix G15 (2021) Gaming Laptop 15.6” 144Hz IPS Type FHD Display NVIDIA GeForce RTX 3060 AMD Ryzen 9 5900HX 16GB DDR4 512GB PCIe NVMe SSD RGB Keyboard Windows 10 G513QM-ES94 - ASUS Official Store | Free Shipping and Financing Available

Bu makineyi ihtimaller dahilinde tutuyorum ancak bayağı bir şikayet gelmiş buna. Ama ASUS uluslararası garanti veriyor ki o epey iyi bir eklenti.

Sizin önereceğiniz beğendiğiniz başka makineler var mıdır? Umarım bu hafta Lenovo Pro olmayan modelleri çıkarırsa bir 3060 ya da bir ihtimal 3070'li bir makineyi almaya çalışacağım. Sevgiler!

ASUS ulusal garanti veriyormuymuş bakın bunu bilmiyordum belki uyguna bulabilirseniz GP66 veya GP76 3060 ya da 3070.
Burdanda MSI sevdiğimi laptopta beli edeyim :)

Bu modeli öneririm.

Bu modeli öneririm.

Oo hocam merhaba. Legion 5 Pro'da siz de vardınız galiba.

1. için:
-Bu paraya 5600M alınmaz.
2. için:
-MUX yok ve MAX-P değil.
3. için
-Isınma sorunlu kalitesiz kasa ve MUX yok.
4. için
-MUX yok.
Hocam merhaba Legion 5 Pro'da sizde vardınız galiba.
Merhaba, evet vardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de bence MSI alacaksanız onda da uluslararası garanti var GP altı almayın.
1. için:
-Bu paraya 5600M alınmaz.
2. için:
-MUX yok ve Max-P değil.
3. için.
-Isınma sorunlu kalitesiz kasa ve MUX yok.
4. için.
-MUX yok.

Merhaba, evet bende vardım.

Dediğim gibi MSI da GP altı bence iyi değil.

Bir de bence MSI alacaksanız onda da uluslararası garanti var GP altı almayın.

Dediğim gibi MSI da GP altı bence iyi değil.
Hangi modeli önerirsiniz MSI'da lineupları çok geniş hangisi üstte hangisi altta gerçekten anlamadım. Umarım Legion işini hallederiz de temiz temiz çıkarız şu işin içinden.
edit: gp serisi aşıyor sanırım beni

Hangi modeli önerirsiniz MSI'da lineupları çok geniş hangisi üstte hangisi altta gerçekten anlamadım. Umarım Legion işini hallederiz de temiz temiz çıkarız şu işin içinden.
Edit: GP serisi aşıyor sanırım beni.

Yani hocam MSI alacaksanız GP altı almayın bence.
Bir de @RX 5600M helal edin hakınızı hocam :)
Edit: GP serisi aşıyor sanırım beni.

Hocam GS üstn modelerden ince daha az performanslı model GE ise daha kalın daha performanslı üst model bir de titanlar var ama bu sene titandan ses seda yok GP ise GE'nin bir tık altı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210319-122102_Chrome.jpg
    Screenshot_20210319-122102_Chrome.jpg
    163,9 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
Linkini attığınız Asus laptopun 2020 modelini kullanıyorum, o laptopla ilgili herhangi bir sorunuz varsa cevaplayabilirim. Onun dışında gayet iyi bir model, tek dezavantajı kamerasının olmaması ve Mux switch olmaması.

Geri
Yukarı