Amerika'dan 1700 dolar'a laptop tavsiyesi

MUX açık iken Valorant'ta 240-280 arası FPS alırsınız fakat kapalı iken 150-180 olarak dalgalanır. Bu yüzden kesinlikle attığım Gigabyte modelini öneririm ayrıca kendisi 240Hz.
Hocam bu makine taxten sonra 1700 olacak, 3060 kartlı cihaza 1700 vermek pek istemiyorum açıkçası ve bi de 240hz gibi bi ihtiyacım yok,144 yeterli bana belki bir ihtimal daha sonra monitor almayı düşünüyorum zaten
Biraz size bağlı hocam leptota ne oynayacaksınız?
Hocam AAA oyunları oynarım kafadan kesin cyberpunk falan vs, competitive oyunları da oynarım ama bu kadar güçlü sistemlerde devasa farklar yaratmaz diye düşünüyorum artık

MUX açık iken Valorant'ta 240-280 arası FPS alırsınız fakat kapalı iken 150-180 olarak dalgalanır. Bu yüzden kesinlikle attığım Gigabyte modelini öneririm ayrıca kendisi 240Hz.

Hocam neden şu laptoplar CS gibi oyunlarda 400FPS almıyor oyun geliştiricileri laptopa göre hiç optimizasyon yapmıyorlar mı acaba?

Hocam bu makine taxten sonra 1700 olacak, 3060 kartlı cihaza 1700 vermek pek istemiyorum açıkçası ve bi de 240hz gibi bi ihtiyacım yok,144 yeterli bana belki bir ihtimal daha sonra monitor almayı düşünüyorum zaten

Hocam AAA oyunları oynarım kafadan kesin cyberpunk falan vs, competitive oyunları da oynarım ama bu kadar güçlü sistemlerde devasa farklar yaratmaz diye düşünüyorum artık.
Amerika'dan kutusunu çıkarıp vergisiz getirebilirsiniz.

Hocam eğer yüksek grafik isteyen oyunlar oynayacaksanız Mux'e o kadar gerek yok, fakat rekabetçi oyunlarda farkı hissedersiniz.
Abi 144 panel varsa 300 fps almanın farkını nasıl hissedeceğim ki, ya bi de gerçekten o kadar çılgın rekabetçi kasmama gerek yok açıkçası. Şuan yıllardır acer5 kullanıyorum 860m'li, ne alsam bile manyak bi değişiklik olacak benim için:D
Amerika'dan kutusunu çıkarıp vergisiz getirebilirsiniz.
Kardeşim orada okuyor ama tax return nasıl işliyor bilmiyorum açıkçası.

Abi 144 panel varsa 300 fps almanın farkını nasıl hissedeceğim ki, ya bi de gerçekten o kadar çılgın rekabetçi kasmama gerek yok açıkçası. Şuan yıllardır acer5 kullanıyorum 860m'li, ne alsam bile manyak bi değişiklik olacak benim için:D
Bende 1050ti bulunan Acer Nitro'dan buna geçmiştim, Ets 2'de 30 fps'e razı iken artık çok rahat 100 fps alıyorum max ayarlarda. Eski bir laptoptan geçince farkı hissediyorsun, aynısını yaşadığım için yaşananları biliyorum.

Yeni 11.nesil GP ve GE kasalar alıyor. Aorus seriside muhtemelen yakın değerler verecektir.

Aynen inşallah bende GE76 bakıyordum yurt dışında fiyatlar artı :(
Bende 1050 Ti bulunan Acer Nitro'dan buna geçmiştim, ETS 2'de 30 FPS'e razı iken artık çok rahat 100 FPS alıyorum Max ayarlarda. Eski bir laptoptan geçince farkı hissediyorsun, aynısını yaşadığım için yaşananları biliyorum.

Aynısı bende de var mobil oyunlar oynadığımdan dolayı ama bir de şuda var 3070 alıp uzun süre kullanmak istiyorum.

Geri
Yukarı