Amerika'dan 2000 liraya ekran kartı satın alma

Bütçe
2000, 250 dolar

Loreaays

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bir kasa toplayacağım ve Türkiye'de ekran kartı fiyatları malum... Yakın bir zamanda bir akrabam Amerika'ya gidecek ve oradan bana ekran kartı almasını istedim ama oradaki fiyatlar tam olarak ne bilmiyorum. İstediğim ekran kartı 2K ve altı civarı. Yani 250 dolar ve altı. Orada bu fiyata acaba ne vardır? İnternete baktığımda GTX 1660 Super 229 dolar olarak yazıyor. Ve aşağıda vergisi var onun falan yazmayın nasıl olduğunu bilmeyenlere açıklayamam, çok uzun ama vergisiz bir şekilde direkt oradaki paraya alacağımı farz edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben bir kasa toplayacağım ve Türkiye'de ekran kartı fiyatları malum... Yakın bir zamanda bir akrabam Amerika'ya gidecek ve oradan bana ekran kartı almasını istedim ama oradaki fiyatlar tam olarak ne bilmiyorum. İstediğim ekran kartı 2K ve altı civarı. Yani 250 dolar ve altı. Orada bu fiyata acaba ne vardır? İnternete baktığımda GTX 1660 Super 229 dolar olarak yazıyor. Ve aşağıda vergisi var onun falan yazmayın nasıl olduğunu bilmeyenlere açıklayamam, çok uzun ama vergisiz bir şekilde direkt oradaki paraya alacağımı farz edin.
O kartın 229 dolar olması imkansız. Kart fiyatlarının TR ile bir alakası yok, dünyada kart yok şu anda. 1660S gibi 30 mhs verip 80 watt çeken bir kartı o fiyatta bırakmaz miningciler. Bir yanlışınız var yani. Burada ne alabilirseniz orada da onu alabilirsiniz o paraya onu söyleyebilirim. 2. elde durum nasıl o konu hakkında bir fikrim yok ama.

O kartın 229 dolar olması imkansız. Kart fiyatlarının TR ile bir alakası yok, dünyada kart yok şu anda. 1660S gibi 30 mhs verip 80 Watt çeken bir kartı o fiyatta bırakmaz miningciler. Bir yanlışınız var yani. Burada ne alabilirseniz orada da onu alabilirsiniz o paraya onu söyleyebilirim. 2. elde durum nasıl o konu hakkında bir fikrim yok ama.

Hmm ne demek istediğinizi gayet iyi anladım teşekkür ederim. Umarım şu ekran kartsızlığı dönemi hemen bite.

Geri
Yukarı