Amerika'dan Apple Watch SE 2 almak mantıklı mı?

ysf8gg

Decapat
Daha fazla  
Apple Watch SE 2 almayı düşünüyorum. Alacağım model GPS olacak yani SIM kartla çalışmayacak ve yakın zamanda Amerika'ya gideceğim. Oradan almak daha mı mantıklı ve garanti açısından bir fark olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple Watch SE 2 almayı düşünüyorum. Alacağım model GPS olacak yani SIM kartla çalışmayacak ve yakın zamanda Amerika'ya gideceğim. Oradan almak daha mı mantıklı ve garanti açısından bir fark olur mu?

Bildiğime göre garantide bir sorun olmuyor Türkiye'de neyse oda öyle oluyor diye biliyorum ama burada sormamışsın ama IPhone'larda aynı olmuyor galiba böyle biliyorum şu anda nedir bilemem.

Son düzenleme:
Amerika'da 1 hafta kalacağım sonra ürünü Türkiye'ye getireceğim, ürünü Apple Store'dan alacağım internetten değil.
Hangi eyalete gideceksin? Kalacağın yer belli ise https://www.bhphotovideo.com/ burdan sipariş verebilirsin daha ucuza gelir. New York'ta kalacaksan da doğrudan bu mağazadan alabilrsin. Manhattan'da, Central Park'a 20 dk yürüme mesafesinde.

Garanti olarak Amerika'da ürünler 1 yıl garantili olduğu için aynı garanti burda da 1 yıl geçerli. 1 yılın sonuda ürünün garantisi bitecek.

Hangi eyalete gideceksin? Kalacağın yer belli ise https://www.bhphotovideo.com/ buradan sipariş verebilirsin daha ucuza gelir. New York'ta kalacaksan da doğrudan bu mağazadan alabilrsin. Manhattan'da, Central Park'a 20 dk yürüme mesafesinde.

Garanti olarak Amerika'da ürünler 1 yıl garantili olduğu için aynı garanti burada da 1 yıl geçerli. 1 yılın sonuda ürünün garantisi bitecek.

İndiana eyaletinden alacağım ve bir otelde kalacağım bahsettiğin siteden Online sipariş veriliyorsa otele sipariş veremeyebilirim ve 1 yıl garanti ile Türkiye'deki 2 yıl garanti tamamen aynı mı, şartları vs. ?

İndiana eyaletinden alacağım ve bir otelde kalacağım bahsettiğin siteden Online sipariş veriliyorsa otele sipariş veremeyebilirim ve 1 yıl garanti ile Türkiye'deki 2 yıl garanti tamamen aynı mı, şartları vs. ?
Otele sipariş verip resepsiyona teslim aldırtabilirsin. Bir sıkıntı olmaz.

Indiana'da %7 satış vergisi var. Onu da alacağın şeyin fiyatının üstüne eklemen lazım.

1 sene boyunca garantin Türkiye'deki ürünlerle devam ettiği gibi devam ediyor. Merak etme

Geri
Yukarı