Amerika'dan Xbox Series S getirmek

• Game Pass burada sorunsuz çalışır, merak etmeyin. Kendim aktif olarak Game Pass Ultimate abonesiyim zaten.
  • Tabii ki HDMI her televizyonda olur.
Kaynak belirtilecek ek bir durum göremiyorum şuan.

Xbox One S, One X, Series S ve Series X'in dahili güç adaptörü 100V ile 237V arası çalışmaya uygun şekilde üretilmiş durumda. Sorunsuz olarak ülkemizde bulunan 220V altyapı ile çalışabilir durumdadır.

Kablo olarak teyp kablosu da denilen ikili yonca işinizi görecektir. Alternatif olarak priz ucu dönüştürücü de kullanabilirsiniz ama düzgün bir model almanız lazım. Ucuz olanları bir süre sonra gevşeme yapabiliyor.
Hocam yanıtlar için teşekkür ederim. Tanıdığımız bana hediye olarak almak istiyormuş meğer biz de yok falan dedik de itiraz etti biz de ondan ona çok ayıp olmasın diye One S alalım dedik o da bize 2.000 TL gönderdi biz de kendimiz üstüne ekleyerek Series S alacağız buradan. Depolama alanından dolayı belki X isterim ama zor.

Hocam yanıtlar için teşekkür ederim. Tanıdığımız bana hediye olarak almak istiyormuş meğer biz de yok falan dedik de itiraz etti biz de ondan ona çok ayıp olmasın diye One S alalım dedik o da bize 2.000 TL gönderdi biz de kendimiz üstüne ekleyerek Series S alacağız buradan. Depolama alanından dolayı belki X isterim ama zor.

Series S de iş görüyor hocam. Harici 2TB HDD size yetecektir. Şimdiden hayırlı olsun.

Şimdiden hayırlı olsun, oynaya oynaya kullanın. 🙂

Bende Üsküdardan Series S aldım cihazın fişi amerikan gibi 10 liraya dönüştürücü aldım + Akım korumalı prize bağlı bu şekildemi mantıklı yoksa herhangi series s’e uyacak 250V-400V kabloyu taksam olurmu ?

Ek olarak garantisi bana aldığım dükkan ve arkadaşlarımdan TR’de 1 sene geçerli ancak xbox tarafından TR’de yok denildi ekstra para vermek gerekiyormuş ? Sınırlı garanti yazıyor sitede ?

Geri
Yukarı