Amerika'ya yasal bir şekilde en rahat nasıl gidilir?

Paranızı yetersiz bulabilirler, paranızı neye harcayacağınızı söylediğinizde mantıksız bulabilirler, sabıka kaydınızda sorun oluşturabilecek bir şey varsa, mülakata yetişemezseniz, eksik belgeniz olursa. Bunlar bana göre sorun yaratan unsurlar. İngilizce belki önemli bir etken olabilir.

Aktif bir Technopat kullanıcısı değilim o yüzden biraz geç dönüyorum kusura bakma ve cevap için teşekkürler. Yazdıklarından hiçbiri benim için sorun çıkarmıyor ama çekilişi kazanmak asıl zor kısım. Çıkması çok zor ama belki şansım tutar.

Hayir direkt gidemiyor 1 yillik evrak, saglik muayanesi, mulakat dagitimi bekleme, harc ucretleri gibi gibi bir sureci var. CN numarasi denen bir şey var, talihli numarasi gibi bir şey yuksek gelirse Amerika'ya gidememe ihtimalin var. GC kazananlarin yuzde 50'si Amerika'ya gidebiliyor. Türkiye'de. Cogu yuksek CN ve ekonomik sebepler yuzunden. Buradaki herkese en ucuz tavsiyeyi verecek olursam; Universite okuyup yabanci sirketlere CV yollamak. Baska cikar yolu yok paraniz yoksa.

CN numarası ne oluyor?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı