Amerika'ya nasıl gidilir?

Çok fazla gitmek istiyorum adamlar cennette gibi bir şey. Nasıl gidebiliriz? Zaman gitgide daralıyor bizim için en kolay yoldan nasıl gidilir? En çok Kaliforniya'ya gitmek istiyorum.

Para.

Çok fazla gitmek istiyorum adamlar cennette gibi bir şey. Nasıl gidebiliriz? Zaman gitgide daralıyor bizim için en kolay yoldan nasıl gidilir? En çok Kaliforniya'ya gitmek istiyorum.
İşin yoksa, bir sebebin yoksa, elini kolunu sallaya sallaya gidemezsin. Malum kişi başkanı yönetmiyor orayı 😀

Kendinle ilgili daha fazla bilgi vermen lazım. Nesin, ne değilsin? :) İngilizcen ne seviyede? Öğrenci misin? Mezun musun? Mezunsan ne mezunusun? İşsiz misin çalışıyor musun? Sigortalı mısın sigortasız mısın? Ailenin maddi durumu nasıl? Birikmiş paran var mı?

Dur bakalım sakin ol. Öğrenci misin, işçi misin, ingilizcen nasıl?

11. sınıf öğrenciyim, ingilizcem ortalama, lojistik lisesindeyim sanırım üniversiteyi okumadan gidemem. Ben liseyi bitirip gidebilirim diye düşünmüştüm ama çalışmak şart biraz araştırdım para yoksa Amerika'da yok. Biz zor kurtuluruz buradan. Oradaki gençlerden bir farkımız yoktu 1 kez yaşayabileceğimiz gençliği de yaşayamıyoruz zaten, 9 saat okul mu olur?

Okumaya gitmeyeceksen elinde 30 bin dolar nakit yoksa anca ayak işçisi olarak gidersin. Lise diploması ile de bi yol olmaz. Ama otomotiv, uçak bakım, mekatronik gibi önlisans programları ile güzel işler yapabilirsin.

Geri
Yukarı