Amiral gemisi telefon önerisi

Farukk44

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.
Samsung S20 Ultra kullanıyorum. Telefon değişip eski telefonumu babama vermeyi düşünüyorum.
S24 Ultra 70k, S23 Ultra 50k gibi fiyatlar var internette. Ancak bir telefona bu kadar para vermek istemiyorum.
Arkadaşım direnç kayıtlı Xiaomi 14 Ultra için 37k fiyat verdi.
Önceden kaçak telefon kullandığım için garantisi olmadığını biliyorum.
Amacım 3 yılda bir Android telefon değişen birisi için F/P kaliteli amiral gemisi ve 40k altında telefon önerisi almak.

Arkadaşlar merhaba.
Samsung S20 Ultra kullanıyorum. Telefon değişip eski telefonumu babama vermeyi düşünüyorum.
S24 Ultra 70k, S23 Ultra 50k gibi fiyatlar var internette. Ancak bir telefona bu kadar para vermek istemiyorum.
Amacım 3 yılda bir Android telefon değişen birisi için F/P kaliteli amiral gemisi ve 40k altında telefon önerisi almak.

S23 ya da S24 önerebilirim.

Yurt içi garantili S24+, Oneplus 11, 13T Pro, S24, P60 Pro, Nothing Phone 2, S23 tercih edilebilecek cihazlar.

Bunlar dışında yurt dışı 14 Ultra olabilir tabi. S23 Ultra, S24 Ultra da düşünebilirsiniz.

S23 serisinin ve OnePlus 11'in biraz eski olduğunu düşünüyorum.
Bir de düz 24 bana küçük geldi, 24+ olabilir ona bakacağım.
37bin TL'ye değer mi 14 Ultra, şu özelliği Samsung serisine göre çok kötü denilen bir özelliği var mı?

40 K altı istediğin için S23 Plus.

30K'ya server kayıtlı S23 Ultra var. 14 Ultra daha iyi bir cihaz ancak direnciyle uğraşmayın, ayrıca kişisel yorumumu gerekirse, 1,4K dolarlik cihaz olan 14 Ultra'nin arayuzune reklam konumlandirmalari trajikomik.

Maalesef haklısınız, 24+ sadece 256 GB ve 50k fiyatındaymış. O yüzden vazgeçtim.
37k ya alırsam reklam işleri çok üzmeyebilir.
2 korkum var. Tekrar IMEI atmak zorunda kalmak ve su geçirmezliğin bozulmuş olması. Bunlar olursa verdiğim paraya üzülebilirim.

Arkadaşlar merhaba.
Selamlar benim tavsiyem
Mi 13T Pro
Xiaomi 14 Pro
Apple dan 13 veya 14 serisi
Samsung ta 21-22 ultra olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı