Among Us - Unity 2019.4.9F1_50FE8A171DD9 sorunu

blauwband

Hectopat
Oyunu açtığımda “Among Us – Unity 2019.4.9F1_50FE8A171DD9” hatasını veriyor. Çözümünü bilen yazabilir mi?

Ekran Görüntüsü (9).png

Merhabalar aynı sorunu bende alıyordum fakat çözümünü çok basit bir şekilde buldum.
Oyunumuzun yüklü olduğu klasöre giriyoruz.
Data dosyası içinde Boot. Config var onu not defteri olarak açmamız gerekiyor. Açtıktan sonra en alt satıra “Force-D3D11-bltblt-mode=“
Tırnaktan tırnağa kadar olanı yazıyoruz tırnaklar dahil değil sonra kaydedip oyunumuzu açıyoruz inşallah sizde de olur bende oldu:)
Keyifli oyunlar;)

Merhabalar aynı sorunu bende alıyordum fakat çözümünü çok basit bir şekilde buldum.
Data dosyası içinde Boot. Config var onu not defteri olarak açmamız gerekiyor. Açtıktan sonra en alt satıra “Force-D3D11-bltblt-mode=“
Tırnaktan tırnağa kadar olanı yazıyoruz tırnaklar dahil değil sonra kaydedip oyunumuzu açıyoruz inşallah sizde de olur bende oldu:)
Keyifli oyunlar;)
Sen adamsnn bee

Oyunu açtığımda “Among Us – Unity 2019.4.9F1_50FE8A171DD9” hatasını veriyor. Çözümünü bilen yazabilir mi?

Eki Görüntüle 673321
Selamlar,
Çözüm: Öncelikle oyunun kurulu olduğu klasöre giriyoruz. Data dosyası içinde boot.config dosyası var, onu not defteri ile açmamız gerekiyor.
Dosyayı not defteri ile açtığımız zaman en alt satıra şunları yazıyoruz:
"force-d3d11-bltblt-mode=" Tırnaktan tırnağa kadar.(Tırnaklar dahil değil.)
Yapıştırdıktan sonra kaydedip oyunu çalıştırabilirsiniz.
Umarım faydası olur sizlere.
Keyifli oyunlar;)
Sen yazmışsın knk görmedim. :)

Geri
Yukarı