Amumu aşırı saçma!

Bazı karakterler cidden aşırı dengesiz Nasus, Amumu, Master gibi Riot'un artık bir düzenleme getirmesi lazım.
Nasus'a farm yaptırmazsan oyunu biter. Çünkü çarın amacı farm yapmak. Ama Amumu ve Master için başka. Master farm yapmasa bile kraken katilini bitirdiği zaman ölüm makinesine dönüşüyor.

Dun bi amumu geldi karsima, adam ilk item Everfrost almis. Q - Everfrost - Q - R - Q basiyor allah bilir kac saniye cc yiyorum. En azindan Vladimir oynuyordum da adam seri olduremedi beni ccden ciktigim gibi oneshot attim. Ve soyle bi durum var, Amumu su an early game'de bile asiri guclu. 3 levelda 1v1'de Yone falan eziyor. Lee Sin ile kapisicak durumda early'de runlerden Yenilmez girerse.

Dun bi amumu geldi karsima, adam ilk item Everfrost almis. Q - Everfrost - Q - R - Q basiyor allah bilir kac saniye cc yiyorum. En azindan Vladimir oynuyordum da adam seri olduremedi beni ccden ciktigim gibi oneshot attim. Ve soyle bi durum var, Amumu su an early game'de bile asiri guclu. 3 levelda 1v1'de Yone falan eziyor. Lee Sin ile kapisicak durumda early'de runlerden Yenilmez girerse.
3.5 saniye stun, 1.5 saniye sabitleme yiyorsunuz sıvışmanız yoksa. Ki ben nasus ile %60 sıvışma ile giriyor idim fighta. (Limit %60 üstüne çıkılmıyor yani ben çıkamadım her ne kadar üstüne pot vs. alsam da)

Q-Q-R-E-Q diye bir combo yok bu arada Q'lar 2 stack arası 3 saniye bekleme süresi var ve bu süre cooldown itemleri ile azalmıyor. Şimdi rakip size Q attı 1 saniye sersemlediniz Amumu'nun 2. Q su ise 2 Saniye sonra 2 saniye öyle bekleyip Q yediğinizi varsayıyorum ardından E ve R attıysa R 1.5 saniye sersemletiyor. Şimdi 2. Q'dan sonra Q bekleme süresi 16-14 saniye oluyor hadi itemlerle 10 saniye ye kadar düşüyor diyelim. Amumu'nun ultisinden sonra 8.5 saniye boyunca ne yaptınız da bir daha Q yediniz?

Q-Q-R-E-Q diye bir combo yok bu arada Q'lar 2 stack arası 3 saniye bekleme süresi var ve bu süre cooldown itemleri ile azalmıyor. Şimdi rakip size Q attı 1 saniye sersemlediniz Amumu'nun 2. Q su ise 2 Saniye sonra 2 saniye öyle bekleyip Q yediğinizi varsayıyorum ardından E ve R attıysa R 1.5 saniye sersemletiyor. Şimdi 2. Q'dan sonra Q bekleme süresi 16-14 saniye oluyor hadi itemlerle 10 saniye ye kadar düşüyor diyelim. Amumu'nun ultisinden sonra 8.5 saniye boyunca ne yaptınız da bir daha Q yediniz?
Ulti attım. E attım. W attım. QQQQQQQQQQQQQQ bastım. Ölmedi. Dakika 23 500 550 stack Nasus.

Amumu AP kasıyorsa çöptür. Oynamayı bilmeyen, yayıncılardan "AP Amumu çok güçlü yaaa" diye başlık atıp, kendisi elmas üstü ligde olup, yine Elmas ligindeki preleri ile bronzda 20 kill alıp YouTube'a video atanları izleyip gelip AP Amumu oynuyorlar.

Arkadaşlar söylüyorum, AP Amumu çöpten başka bir şey değildir. Oynayacaksanız tankını oynayın, diğer türlü çok kötü, hızlı eriyen, tek hasar kaynağı Q ve R'si olan yürüyen çöpten başka bir şey olmayacaktır.

Karşısına Diana kilitlenerek Amumu'nun oyunu silmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı