Amumu - Shaco solotop nasıl olur?

West Dia eloda karşılaşıyorum çokça. Sunfire ile güçlü olabilir amumu ama iyi oynamanız lazım. Kaçış mekaniği olmadığından ve rakip koridoru sürekli üstünüze yıkacağından zor olabilir. PinkWard gibi Shaco oynamıyorsanız shaco tavsiye etmem.

Ormandan aşina olduğum iki şampiyonlar. Bu iki şampiyon solotopta oynanır mı sizce? Kayn, Master'yi gibi ormancıları solotopta feedlemeden oynadım. Salıya kadar deneme şansım yok, o yüzden buraya soruyorum.

Amumu soloda tank kasarsan ve ilk Killer için ormancını bekleyip Q ile rakibi stunlarsan lanei kazanırsın. W vE E sayesinde zaten LAN'e itebilirsin.

Shaco eskiden çok güçlüydü ama artık güçsüz, kutuları yerleştirip ap kasarsan adama fazla hasar vurabilirsin ama kırmızı totem alırsa kutuların etkisiz kalır, ad kasarsan karşıdaki tank olduğu için tek atamazsın ve devamında hasarın da yetmez, tank kasarsan kutularla kaça kaça çok güzel oyalarsın. Takım savaşlarında içeri girip ölmeden çok güzel kitle kontrol sağlarsın ama bana kalırsa Shaco eskisi kadar iyi değil.

Eskiden urf modunda geldiği zaman 1 v 3 lanede geziyordum 30 0 0 oynuyordum ama şimdi karaktere öyle nerfler geldi ki çok zor bu skorlar, sen oyunda en çok altına sahip kişi olsan bile 5 killi 2 itemli Rengar tekler bir şey yapamazsın, bu yüzden tank en iyi Build'i yeni Shaco'nun.

(7 yıllık LoL oyuncusuyum, son güncellemelerden sonra bıraktım. Yaklaşık 6- 7 aydır oynamıyorum, son 2 gündür öylesine giriyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı