Amumu aşırı saçma!

Silmeyi düşünüyorum zaten. Kaç yılımı çaldı bilmem.
Hesabı sat gitsin hocam.
LOL gibi strateji temalı oyunlar insanı sinir ediyor.

Metanın değişmesi için karakterleri düzenlemeleri bir yana dursun, özellikle takımındaki oyuncular isyan ettiriyor.

Bu aralar "eğlenmek" için LOL giriyorum bu oyunda elde edilmesi zor olan bir durum lakin lig tarzı unsurları takmayıp istediğin heroyu istediğin bölgede oynadığında eğleniyorsun.

Boş oyunlar oynuyorsunuz direk MOBA oyunlarını bırakın nerdeyse bütün MOBA oyunlarını oynamış adamım bırakınca valla gençleştim. Bu 2. Gün ilk gün kendime cips yaptım bugün hamburger. :D

Evet arkadaşlar. Riot "dengeleme" ekibi yine yaptı yapacağını. Amumu artık Q yeteneğini 2 (iki) kez stackleyebiliyor. Abi ne kadar saçma bir şey bu? %60 sıvışmam var. (sıvışma kitle kontrollerinden yani yavaşlatma, sersemletme vs. vs. Bunlardan daha az etki almanızı sağlıyor) ben oyunumun yarısını kitle kontrolü ile geçirdim. Adam sadece şu "kombo"yu yapıyor:

Q - Q - r - e - Q - e - e - Q

Bunu yapa yapa neredeyse bütün fightları kazanıyor. Aşırı saçma oldu artık. CC chain yiyorum resmen. Natilius'da bu kadar CC yoktur. Toplamda 3.5 saniye stun yiyorsunuz. 3.5 saniyede zaten sizin hayatınızın kararma olasılığı çok yüksek. Anında bir rework ile bu double stack olayının kaldırılmasını istiyorum. Bu kadar saçma bir rework olmamalı. O zaman neden Nasus 24 stack kazanmıyor büyük minyonlardan? Ya da neden Master Yi'nin Q'su 5 saniye olmuyor? Bir şampiyonun bir yeteneği sağlam kitle kontrolü veriyorsa aynı anda iki kere taşıma yeteneği verilmemeli bence. Yani bir yanlışım var ise düzeltin. 950 stack Nasus oynuyorum kesemiyorum adamı. Her şeyimi attım ya her şeyimi attım gargoyl bastım ulti bastım e attım W attım Q spamladım ölmüyor adam ölmüyor. Öyle bir CC chain atıyor ki bakkala gidip kahve alıp içip oyunuma geri dönmeyi falan düşünüyorum. Saçma çünkü. Gerçekten saçma.

Silver 4 oyuncusuyum Silver olduğun için bilmezsin gözü ile bakmayın lütfen. Bari şuna bir çözüm söyleyin de ben de öğreneyim.
Galiba çok çok eski lol oyuncusuyum.
Profil resmim bile urgot.
Fakat artık bıktırdı bu oyun.
Toxic kitlesi,artık herşeyi ezbere bilmem beni artık oyunu oyun değilde alışkanlık haline getirdiğini düşündüğüm için dota2 oynamaya başladım.
Gerçekten çok zekice bir oyun.
Dota 2 yi öneririm.Toxic kitle hiç yok gibi.Ve zor,zekice bir oyun.
Adc öğren Silver elodan otomatik çıkıyorsun zaten. Bir de 4 laneyi de bilip nasıl Silver kaldın onu anlamadım.
Smurf geliyordur,mmrı düşmüştür,bir çok sebeb var.
Gümüş 1-2 dede bayağı bir smurf var.
Çıkmak çokta kolay değil.

Geri
Yukarı