Ana haber izlemek size ne kattı?

Arkadaşlar merhaba, bunu arada sırada izleyenlere değil her gün akşam oturup ana haber izleyenlere soruyorum.
Hangi kanalı izliyorsunuz?
Şu ana kadar size ne kattı?
Genel kültür bilgisi seviyeniz ne durumda?
Bu üç soruyu cevaplasanız yeter. Teşekkür ederim.
Bir anket vs. değildir, sadece kişisel bir merak. Biraz cevap gelirse ve kafamda bir fikir oluşunca sorma nedenimi açıklayacağım.
1.Soru cevabı- izlemiyorum.
2. Soru cevabı- Bir şey katmadı.
3.Soru cevabı- bilmiyorum ölçmedim. Haberler sürekli aynı boş beleş şeyler. ATV ve Show TV mesela. Biri ölümüne malum şeyi savunuyor ve satılmış medya. Diğeri ise.....

*Şok şok şok, adam, nefes aldığını duyan herkesi şaşırttı.

İzleyenlere sordum zaten. İzlemeyen birine bir şey katmaması gayet doğal.
Eskiden bakardım. Sence hiç bakmamış kadar mağara adamı mıyım? Ne olup ne olmadığını bildiğim için zaten bunları söyleyebiliyorum. Kafamdan atmadım. Hepsinin ne çöp olduğunu anlayınca izlemeyi bıraktım. Ve izlediğim zamanlar hayatıma katkısı olmadı. Eşeğin nasıl yürüdüğünü izlesem daha çok katkısı olur.

Ben sadece akşamları tartışma programlarını izliyorum. CNN, Habertürk, Haberglobal ve arada HalkTV, Ahaber gibi yanlı programlara da göz gezdiriyorum. Özellikle tartışma programları çok şey katıyor her düşünceden birşeyler duyuyorsunuz tavsiye ederim. Genel kültür seviyem orta seviyede diyebilirim.

Geri
Yukarı