Technopat size ne kattı?

Bilgisayar hakkında hiç birşey bilmiyormusum normalde. Bilgisayar hakkındaki neredeyse her şeyi buradan öğrendim. Eskiden GT 730 testlerine bakardım, adamlar GTA 5'te en düşük ayarlarda 30 FPS alıyor. Ben kendi GT 730'ma bakardım 900p en düşük ayarlar 40 FPS. Acaba neden? Ekran kartı bozulunca babam garantiye göndermek için telefon görüşmesi yaparken duydum. Ekran kartı Turbox, o yüzden benim ekran kartım çok iyi😎. O arada canım sıkılmasın diye buraya üye oldum. Ekran kartı garantiden geldi, hep mavi ekranlar yedim, burada konular açtım. Sonra konuların birinde 900p GTA 5 en düşük ayarlarda 40 FPS aldığımı soyliyince diğerleri inanmadı. Bende ekran kartı Turbox diyince ve onlarda olayı anlatınca gerçeği anladım. Bu benim için küçük bir anı olarak kaldı.

Otobüste mesajlarınızı okurken biraz güldüm o yüzden insanlar bana garip baktı. Burası izahı olmayan şeylerin mizahının gereksiz düzeyde fazla yapıldığı ama aynı zamanda da insanların sorunlarının da çözüldüğü, nadide bir forum sayfası. Technopat Sosyal genel olarak insanların gülüp mutlu olduğu bir yer 😀 Sınavlara girecek arkadaşlar için de Türkçe neti artırma platformu.

Geri
Yukarı