[Ana Konu] Sahura kadar sohbet ediyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

theYagi

Hectopat
Makaleler
5
Geldi çattı, 1 yıl sonra yine burdayız.

Nasılsınız?

@SuiCast @Yener K. @qGhosT @körbiginar @Apaçi @Enes3078 @KojiroHyuga04 @BattalGazininTorunuVanku @Ramazan Ö @Eray T @Alp Ege Bedir @Akil Gündoğan @BalikŞuşişi @Vavien. @351633 @yigidyum @Yiğit KAMURAY @aLoneDark66 @erengore @Bakkal amca @wwhark @Sydraaa @woitx @Ulunay @mr.esat @Davas @Kapkaba @xtragyne1st @nsat @egeed @Bestty @351633 @Yağmur Kuşsan

(Geçen yıl kullandığım liste, halen saklıyorum :D )
1648835070772.png

Son düzenleme:
Çözüm
Ana sahur konusu budur, bu konudan farklı bir sahur konusu açılmayacaktır, bilginize.

SSD'ler çok kötü sürekli bozuluyor, şimdi HDD bakıyorum daha da SSD almayacağım. 20 bin TL PC toplayacağım. SSD almayacağım bana kaliteli HDD önerecek var mı?
Bu tür tavsiye, öneri, teknik konular hakkında yaşadığı sorunları paylaşıp çözüm bekleyen kişiler ve bu kişilere cevap verenlerin bu ve benzeri konulardaki cevaplama hakkı sınırsız olarak alınabilir, bilginize arkadaşlar. Bir seferlik bu mesaja yanıt verenlere soft uyarı gönderdik. :)
Yıllar çabuk geçiyor. Burada üçüncü Ramazan ayı da gelmiş. Mübarek olsun.

Geldi çattı, 1 yıl sonra yine burdayız.

Nasılsınız?

@SuiCast @Yener K. @qGhosT @körbiginar @Apaçi @Enes3078 @KojiroHyuga04 @BattalGazininTorunuVanku @Ramazan Ö @Eray T @Alp Ege Bedir @Akil Gündoğan @BalikŞuşişi @Vavien. @351633 @yigidyum @Yiğit KAMURAY @aLoneDark66 @erengore @Bakkal amca @wwhark @Sydraaa @woitx @Ulunay @mr.esat @Davas @Kapkaba @xtragyne1st @nsat @egeed @Bestty @351633 @Yağmur Kuşsan

(Geçen yıl kullandığım liste, halen saklıyorum :D )
Vallahi çok mutluyum Ramazan ayını çok severim bir de sonunda bayram olması çok güzel oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı