Çözüldü "Ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BlackBurn81

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
3-4 gün önce yeni sistem topladım fakat internete bağlanamıyorum. Daha doğrusu internet bağlantım var fakat tarayıcılarda girdiğim her siteye "............. ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü." uyarısını alıyorum. İnterneti ilk önce kablosuz kullanıyordum ondan kaynaklandığını düşündüm fakat ethernetle bilgisayara bağladığımda da aynısı oldu. Siteler arada sırada geliyor bazen uzun süre beklesem de hiç bir türlü siteye ulaşamıyorum. Modemimde bir problem yok laptop, telefon vs. bağlandığımda sıkıntısız kullanabiliyorum. Oynadığım herhangi online oyunda da herhangi bir problem olmuyor rahat oynayabiliyorum. Genelde Chrome kullanıyorum, Opera'da denediğimde de aynı problemi yaşıyorum. Eski sistemimde böyle bir şey yaşamıyordum.

Şu anki sistemim:
  • MSI B450 Gaming Plus
  • Ryzen 5 2600
  • GTX 1660
  • 16 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ağ ayarlarınızı sıfırlamayı deneyin:

Çözüm

Kusura bakmayın geç cevap yazıyorum birkaç gündür internete girme fırsatı bulamadım. Ağ ayarlarını sıfırladım sanırım sorun düzeldi. Sıfırladığımdan beri problem yaşamadım. Teşekkür ederim.

download.microsoft.com ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü.
Bende bu oluyor Windows 10 ISO dosyasını indirecegim ne yapmam lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
download.microsoft.com ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü.
bende bu oluyor windos 10 iso dosyasını indirecegim ne yapmam lazım
İSO dosyasını buradan da indirebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı