Anadolu lisesi mi meslek mi?

Meslek liselerinde şimdiden iş öğreniyorsunuz, gelecekte işinize yarar. Meslek lisesi okuyan tıp okuyamaz diye bir zorunluluk yok, hatta daha mantıklı. Hem iş öğrenmiş, hem okumuş olursunuz.

Şu an ikisi de berbat durumda imkanın varsa özele gidip derselerine çok adepte olursan çok güzel bir gelecek seni bekleyebilir.
340 Puanlı And. Lisesi ile 470 puanlı lise bir mi? Özel diyorsunuz da parayla not satıp öğrencileri ve kendilerini kandırmaktan başka faydaları yok o okulların.

340 puanlı and. Lisesi ile 470 puanlı lise bir mi? Özel diyorsunuz da parayla not satıp öğrencileri ve kendilerini kandırmaktan başka faydaları yok o okulların.

Hocam puanlara takılmayın. Önemli olan çevre ve hoca. Benim okulumun şu an 3.senesi ve hiç bilinmiyor. Yüzde 17 dilimi var ve okul mükemmel. Hocaları, imkanları ve bir sürü şey var aslında.

340 puanlı and. Lisesi ile 470 puanlı lise bir mi? Özel diyorsunuz da parayla not satıp öğrencileri ve kendilerini kandırmaktan başka faydaları yok o okulların.

Alakası yok her sistem her kurum aynı değil ben birey de okudum hocaların emeği çoktur bende bu sene mezun oldum sınava gireceğim kendi eşekliğimden konuları bitiremedim not abartma olayı yok he şöyle bir durum var sınava girmeyip raporda olmazsa yine sınav yapılıyor ben tek bunu gördüm ayrıcalık olarak.

Hocam puanlara takılmayın. Önemli olan çevre ve hoca. Benim okulumun şu an 3.senesi ve hiç bilinmiyor. Yüzde 17 dilimi var ve okul mükemmel. Hocaları, imkanları ve bir sürü şey var aslında.

Orası da öyle ama genelde puanlara bakılıyor. Benim zamanımda nitelik gibi bir durum yoktu tabii şu an 340 puanlı And Lisesi falan da yoktur, ortalama ile alınıyordur.

Meslek lisesinde Matematik fen Türkçe 2 saat haftada daha fazla olabilir bilmiyorum ama genellikle meslek ağırlıklı olur oradan üniversiteye geçmek çok zor olur temel ders alamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı