Anadolu lisesinden fen lisesine nakil olur mu?

tedolone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Anadolu lisesinden fen lisesine nakil olunuyor mu? 9 sınıfa geçtim bu sene. Oluyorsa başvurusu ne zaman yapılıyor?

9. sınıfa geçtiysen LGS'den sonra diyorsun demektir. Tercihini yapmışsın demektir. Tercihini değiştiremezsin bir kere yaptıktan sonra.

Puan yetmese bile alabiliyorlarmış. Boşlukları doldurabilmek için. 440 la aldı en son benim puanım 434.

Benim de amacım o.
Puan kısmından emin olmasam da nakille alakalı diğer soruların için videoyu izleyebilirsin. 🧚

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

9. sınıfa geçtiysen LGS'den sonra diyorsun demektir. Tercihini yapmışsın demektir. Tercihini değiştiremezsin bir kere yaptıktan sonra.

Hazırlık sınıfı okumuş olabilir. Ayrıca liseye yeni geçmiş olsa bile 2. nakil tercihlerinde başka okula gidebilir.

Puan yetmese bile alabiliyorlarmış. Boşlukları doldurabilmek için. 440 la aldı en son benim puanım 434.

Eğer liseye yeni geçtiyseniz 2. nakil tercihlerinde puanlar düşebilir veya artabilir.

Puan kısmından emin olmasam da nakille alakalı diğer soruların için videoyu izleyebilirsin. 🧚

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geçen senelerde olmuştu. Fen lisesiyle Anadolu arasında nakil.

Yeni konular

Geri
Yukarı