Meslek lisesinden Anadolu lisesine nakil

nickbender14

Decapat
Yer
Nigerian
Merhaba arkadaşlar, şu an 9. sınıftayım ve denizcilik meslek lisesinden Anadolu lisesine nakil olmak istiyorum. Okulda hem nefret ettiğim kişiler hep canımı sıkıyor okul çok uzakta ortamlar çok kötü ve okulun üniformaları çok pahalı bu yüzden ben 2. doneme birakmak istemiyorum. Sizce mantıklı mı? Yardımcı olursanız sevinirim. (şu ana kadar 2500 TL harcadık okula saglik raporu ve forma ile)

Merhaba arkadaşlar, şu an 9. sınıftayım ve denizcilik meslek lisesinden Anadolu lisesine nakil olmak istiyorum. Okulda hem nefret ettiğim kişiler hep canımı sıkıyor okul çok uzakta ortamlar çok kötü ve okulun üniformaları çok pahalı bu yüzden ben 2. doneme birakmak istemiyorum. Sizce mantıklı mı? Yardımcı olursanız sevinirim. (şu ana kadar 2500 TL harcadık okula saglik raporu ve forma ile)
Hocam geçen sene yazmışsınız yorumunuzu, şuan napıyorsunuz?

Hocam bir şey soracağım eğer 12.sınıftaysanız AYT mi gireceksiniz TYT mi yoksa YKS mi bende 10'a gidiyorum ama 12.sınıfta hangi sınava girileeğini bilmiyorum kafam karıştı.

Hocam şimdi YKS bütün sınavların temel ismi, TYT ana sınav olmazsa olmaz, AYT'de seçtiğin bölümün sınavıbunları araştırmanı öneririm aklındaki soruyu giderirsin. Bende 10'a gidiyorum ve iyi olduğum bölümden yani dilden gideceğim. Ben TYT ve YDS'ye gireceğim eğer meslek lisesindeysen TYT yeterli olur AYT'ye gereğin yok. Anadolu lisesindeysen seçtiğin bölümün AYT sınavına gireceksin ve TYT'ye gireceksin.

Geri
Yukarı