Anahtar sitelerinden MS Office anahtarı alınabilir mi?

Gittigidiyor üzerinden 2019 office anahtarı almıştım fakat bilgisayarımı satıp yeni bilgisayara geçtiğimde kullanamadım anahtarı. OEM windows lisans almıştım. O da sanırım doğrudan hotmail hesabına entegre oluyor. Nerde yeni sistem kurup hesabımı girsem, sistem lisanslanıyor. Office için de böyle tek bilgisayarda kullanımlık olmayan bir anahtarı türü var mı?

Gittigidiyor üzerinden 2019 office anahtarı almıştım fakat bilgisayarımı satıp yeni bilgisayara geçtiğimde kullanamadım anahtarı. OEM windows lisans almıştım. O da sanırım doğrudan hotmail hesabına entegre oluyor. Nerde yeni sistem kurup hesabımı girsem, sistem lisanslanıyor. Office için de böyle tek bilgisayarda kullanımlık olmayan bir anahtarı türü var mı?
Ben eski laptopumu alırken 2 kutu Office bireysel 1 yıllık almıştım, yeni bilgisayara geçince kullanabildim. Yani hesaba 1 kere kodu girince başka bilgisayarda hesabınızla giriş yapınca çalışmalı.

Çalışmıyor maalesef. Yani çok problem değil zaten 8 liraya almıştım da. Office kurup lisansı girdiğim zaman kabul etmiyor.

Geri
Yukarı