Anajet Üslerine Ziyaret

InJustice

Kilopat
Yer
Troposfer
Arkadaşlar daha önce aramızdan herhangi bir arkadaş Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığına bağlı Anajet Üslerinden birini ziyarete gitti mi merak ettim. Ben hangisi olursa birini ziyaret etmek istiyorum. Fotoğraf çekmek bilgi almak istiyordum bazı şeyler hakkında. Sizce böyle bir şey mümkün müdür? Önerilerinizi belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette bununla ilgili gruplar var. Özellikle Türk Yıldızları Filo'suna geziler düzenleniyor pilotlarla görüşüyorsun resim çekiyorsun.

Ben sana bazı linkler atıyorum. Oradaki arkadaşlarla iletişime geçerek çok güzel zaman geçirebilirsin. Herkes havacılık tutkunu olduğu için güzel zaman geçiyor bu tarz yerlerde:)
HVKK F16 JET ÜSSÜ GEZİSİ
MEKATRONİK KULÜBÜ ESKİŞEHİR ANA JET ÜSSÜ GEZİSİ (ÜCRETSİZ)
1.Ana Jet Üssü ve Hava İkmal Bakım Komutanlığı Teknik Gezisi
http://seltem.meb.k12.tr/tema/icerikler/3-ana-jet-us-komutanligi-teknik-gezisi_1311897.html

Sondaki arkadaşın eşinin öğretmenlik yaptığı okulun gezisiydi ama dışarıdan davetli aldılar gezi için mesela.

Peç alırsan banada alırsın:)

Peç alırsan banada alırsın:)

Bu yaz, tatilde, birçok şehiri ziyaret edeceğim. Eskişehir de onlardan biri. 1.Anajet üssünü ziyarete gitmek istiyordum. Olmazsa memleketime yakın olan 5.Anajet üssünü ziyaret etmek istiyordum. Cevaplar için teşekkür ederim ancak bunlar geçmişte yapılmış geziler. Kötü tarafı onları kaçırdım. İyi tarafı daha önce böyle gezilere izin vermişler :) Ben de gidebilirim demek oluyor bu :) Ayrıca Peç olsun bizden olsun hocam ya :D Peç dediğin nedir ki :)

Ben o linkleri düzenleyen kişilerle irtibata geçmen için yolladım. Bazı kişiler cidden iyi organizasyonlar yapıyorlar. Bireyselde bazen izin verdikleri oluyor ama alamama ihtimalinde yüksek. Yoğunluk olur, uygunsuz olur vs. Gezilerle gidince anlatan kişiler oluyor. Tek başına gitsen belki bir hangara giremeyebilirsin mesela.

Bu arada ben peç koleksiyoncusuyum aynı zamanda ondan dedim. Severim peçleri ve biriktirmeyi. 400'e yakın peç var bende herhalde tam sayı almadım gerçi:)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı