Çözüldü Anakart değişimi sonrası bilgisayar yük altında kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tanerkmez

Picopat
Daha fazla  
Anakart yükseltme yaptım. Benchmark yapınca veya yüksek grafikli oyuna girince ekranım gidiyor ve bir müddet sonra kasa kendi kendisine kapanıyor.

Anakart yükseltme yaptım. Benchmark yapınca veya yüksek grafikli oyuna girince ekranım gidiyor ve bir müddet sonra kasa kendi kendisine kapanıyor.
Bilen birisi yardımcı olabilir mi

Son düzenleme:
Çözüm
Nasıl çözdüğünüze dair bilgi verebilirseniz. Aynı soruyu yaşayan kullanıcıların işine yarayabilir.
Hocam diğer konumda sorunum daha detaylı ama psu değişimi yaptım anakart değiştirdim çoğu şeyi denedim format attım ama sorun ısınma imis ekran kartı macununu temizledim tekrar macunladim şuan herhangi bir sorun gözükmüyor
PSU'dan olabilir. Anakart ve PSU modelinizi belirtir misiniz?

Nasıl çözdüğünüze dair bilgi verebilirseniz. Aynı soruyu yaşayan kullanıcıların işine yarayabilir.
Hocam diğer konumda sorunum daha detaylı ama psu değişimi yaptım anakart değiştirdim çoğu şeyi denedim format attım ama sorun ısınma imis ekran kartı macununu temizledim tekrar macunladim şuan herhangi bir sorun gözükmüyor

Çözüm
Hocam diğer konumda sorunum daha detaylı ama PSU değişimi yaptım anakart değiştirdim çoğu şeyi denedim format attım ama sorun ısınma imis ekran kartı macununu temizledim tekrar macunladim şu an herhangi bir sorun gözükmüyor.

Çözüm olarak işaretleyebilirsiniz isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı