Anakart güç kablosu yetişmiyor

TrueGamingg

Kilopat
Daha fazla  
Resimde işaretlediğim kısma arkadan ve anakart altından uzattığım halde yetişmedi. Ben de hep anakartın önünden geçirip kullandım. Kablo uzatıcı almanın bir zararı olur mu ve kablo uzatıcının ismi 8 girişli güç bağlantısı olarak mı geçiyor?

Dosya Ekleri

• Inkedproduct_1_20191118142214_5dd2389665c16_LI.jpg
    Inkedproduct_1_20191118142214_5dd2389665c16_LI.jpg
    158,1 KB · Görüntüleme: 204
Dediğiniz gibi takılı.

Güç kaynağı yeni gibi duruyor kablolardan anladığım kadarıyla, ama yeni güç kaynaklarında bayağı pay bırakıyorlar montaj için, sizde neden öyle oldu anlamadım, PSU kapalı tarafa bakıyor dediniz kapalı tarafa bakan PSU kablosunu ön taraftan geçirirseniz zaten kafadan 10-15 cm kısalma yapar zaten PSU 8 pin CPU kablosu kasanın arkasından anakartın üstündeki boşluktan geçirilir anakartın üstünde veya üst arkasında bir boşluk olması lazım oradan geçirip takın.

Resimde işaretlediğim kısma arkadan ve anakart altından uzattığım halde yetişmedi. Ben de hep anakartın önünden geçirip kullandım. Kablo uzatıcı almanın bir zararı olur mu ve kablo uzatıcının ismi 8 girişli güç bağlantısı olarak mı geçiyor?
Hangi güç kaynağı?. Benimki de Sharkoon V2 650W ve benimkide yetişmiyor kasam ATX kasa, arkadan hayatta yetişmiyor. Döndüremiyorsun. Bende önden bağladım ama benim bilgisayar APU o yüzden ekran kartı yok sıkıntı olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı